Rodina adoptovala nezvykle veliké štěně. Jakmile vyrostlo, všichni byli skutečně překvapeni co mají doma za zvíře! Tohle nikdo nečekal!

Když žena přinesla domů ke své rodině adoptované štěňátko, všichni byli naprosto nadšení. Koneckonců, kdo by nemiloval štěňata. Jednalo se sice o trochu přerostlé mládě, ale to se od tibetské dogy dalo očekávat. Přece jen jsou to ohromně velcí psi.

Jakmile však štěně trochu povyrostlo, jeho majitelka, obyvatelka jihozápadní Číny, Su Yun si všimla něčeho zvláštního. Zvíře mělo neskonalou chuť k jídlu. Dokázalo sníst celé krabice ovoce a nudlí za jeden jediný den. Ale dobře, pejsek prostě jen rád jedl. Ovšem další podivností byl jeho nezvykle rychlý růst.

Dokonce se u něj vyvinula schopnost stát na zadních nohou. To snad psi umí? Konečně si Su Yun přiznala, že se něco děje a uvědomila si, že se její milované štěňátko proměnilo v obrovského tvora, který nápadně připomíná zcela jiné zvíře – černého medvěda! Nakonec bylo naprosto zřejmé, že se opravdu jedná o medvěda.

Žádná doga, ale medvěd! Su rychle došlo, že si takové zvíře nemůže nechat jako domácího mazlíčka. Musela kontaktovat centrum pro divoká zvířata, aby se tři metry vysokého medvěda ujalo. Zaměstnanci později identifikovali zvíře jako asijského černého medvěda, který je považován za ohrožený druh.

Takže ve skutečnosti se jedná o šťastný příběh, co myslíte? Kdyby si Su medvěda nespletla se psem a neadoptovala ho, možná by jej čekal tragický osud. Nyní se černému medvědovi daří velmi dobře a my doufáme, že povede dlouhý zdravý a šťastný život.

Co říkáte na tento bizarní příběh? Napadlo by vás někdy, že je možné splést si medvěda se psem? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org