Dvojčata mají o praní prádla i ponožkách jasno. Vášnivý rozhovor v koši na prádlo zachytila pobavená maminka na video

Batolata jsou rozkošná sama o sobě, tím spíše, když si najdou zábavu podle svého gusta a nevinně se oddávají hře bez ohledu na okolí. A budete se divit, těmto dvěma roztomilým dvojčatům stačí ke hraní obyčejné ponožky složené do balíčku. Posezení v koši s prádlem, do kterého se obě holčičky vejdou, je pak mnohem zajímavější než cokoli jiného.

Radost z obyčejných věcí

Děti včetně těch nejmenších často dostávají nejmodernější nebo nejdražší hračky, se kterými si vůbec nehrají. Naopak mají radost z úplně obyčejných věcí, které slouží pro běžnou potřebu, vaření nebo jako v tomto případě na oblékání. O to větší legrace je, když si k tomu mohou sednout do prádelního koše a užít si hraní se sourozencem, právě jako to dělají Stella a Lilah, dvě úžasná dvojčátka, která se vrhla na prádlo. Vše zaznamenávala jejich maminka na kameru, svými kousky se tak mohou pobavit v dospělosti.

Když si hrají a „povídají“ batolata

Nemluví? Jak to, že ne? Stačí se podívat na video a je zřejmé, že si Stella s Lilah doopravdy „povídají“, sice po svém a nikdo jim vlastně nerozumí, ale mluví. Navíc je zřejmé, že i při drmolení, kterému většinou rozumí jen maminky, je slyšet slovo „ponožka“. Rozhovor vypadá velmi důležitě, není jasné, zda se celý vede o zašpiněných ponožkách nebo naopak jejich praní či skládání, ale je vidět, že obě holčičky jsou složenými ponožkami do klubka naplno zaujaty.

Krásné momenty na celý život

Maminka Stelly a Lilah zachytila okamžik, který si díky sdílenému videu mohou dívenky pustit i v pozdějších letech. Stejně jako jejich rodiče mohou vzpomínat na nejkrásnější zážitky nehledě na okolnosti, za jakých videa vznikla. Jako toto, kdy se sice jedná o posezení v prádelním koši a rozhovoru o ponožkách, i tak patří do hitparády rozkošných videí, ve kterých hrají hlavní roli malé děti.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com