Čepice z hlavy a honem za taťkou. Radostné setkání otce kamioňáka a batolete zachytila maminka na kameru

Děti jsou upřímné a umí se radovat tím nejryzejším způsobem ve chvílích, kdy se vrací domů rodiče, maminka nebo tatínek. V tomto případě se jedná o otce, který pracuje jako řidič kamionu a nebývá příliš často doma. V okamžiku, kdy malý klučina zahlédne kamion a svého tátu, neváhá ani chvilku, strhne baseballovou čepici a rozběhne se za ním rychlostí, co mu batolecí nožičky stačí. Krásnou scénu zachytila naštěstí kamera a z radostného setkání se tak mohou potěšit i miliony lidí po celém světě.

Čepice z hlavy a honem za taťkou

Známý zvuk se blíží, kamion se zastaví, muž seskočí z kabiny. To už malý klouček nevydrží a neskutečnou rychlostí se rozběhne za milovaným tátou, který se právě vrátil z mnohadenní cesty. Při běhu si malé batole nezapomene strhnout baseballovou čepici, kterou odhazuje humorným způsobem jako by otce vítal. Nožky kmitají a chlapeček utíká, jak jen může, aby mohl přivítat milovaného tatínka.

„Jedeme dál“ s Alabamou

Toto video zaznamenala na kameru maminka onoho malého kloučka Alexis Hatter, která jej postovala na sociální síně, kde se stalo okamžitě virálním. Celou scénu podtrhuje vybraná hudba „Roll on 18 Wheeler“ od americké country hudební kapely Alabama. Písnička je hitem mezi kamioňáky a k vyobrazené scéně se dokonale hodí. Není proto divu, že video zhlédlo miliony uživatelů a pod videem se objevilo tisíce milých komentářů.

Upřímnost dětí nezná mezí

Právě uživatelé upozorňují na upřímnost dětí, která nemá hranic. Umí dávat radost nehledě na situace a chovají se přirozeně, proto mohou být taková videa inspirací i pro všechny dospělé, kteří často neumí projevovat city na veřejnosti, ale dokonce ani v soukromí. Sledující rozkošného krátkého videa také humorně komentují odhazování baseballové čepice, kterou mu maminka jistě nakázala nosit při slunečném počasí, ale běží přece za tatínkem, tak šup s ní dolů.

@ahatter5 Daddy’s home! #rollon #daddyshome #fyp #foryourpage #dadandson #ThisIsBliss #kidstiktok #dadoftiktok #peterbilt379 #truckerlife #missedhimsomuch ♬ Roll On (Eighteen Wheeler) (Short Version) – Alabama

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Parentingisnteasy.co