Syn celý život ignoroval svou matku. Po její smrti se všechno změnilo. Při pohledu na její rakev si uvědomil děsivou pravdu

Ranař a bojovník, ale také syn, který si uvědomil svou ztrátu až ve chvíli, kdy byla jeho matka v rakvi a chystal se pohřeb. Se svými vystoupeními je Marc Mero, bývalý boxer a wrestlingový zápasník, známý na středních a na vysokých školách po celých Spojených státech.

Po konci kariéry změnil směr svého života

Svůj život totiž zásadně změnil po ukončení sportovní kariéry a stal se z něj profesionální řečník, který předává mladým lidem své rady ohledně drog, steroidů a šikany. Během svých emotivních vystoupení neopomíná zdůrazňovat i lásku nebo vztahy se svou matkou.

Z boxera a wrestlingového bojovníka motivační řečník

V době jeho vrcholné kariéry si jen málokdo dokázal představit Johnnyho B. Badda, jak se mu v ringu přezdívalo, jako motivačního řečníka. Ale stalo se tomu tak po smrti jeho matky, na kterou roky neměl čas, přitom to byla právě ona, kdo mu zajistil zářnou sportovní kariéru. Po skončení svého angažmá v profesionálních ligách WCW a WWE se rozhodl založit neziskovou organizaci Champion of Choices, která se zaměřuje na boj s šiknou a začal jezdit po školách se svým programem.

Samoživitelka se třemi dětmi

Mark od dětství vynikal ve sportech, měl atletickou postavu a začínal jako hokejista v mládežnických klubech. Získal i titul nejvíce přínosného hráče a rodina se musela kvůli jeho angažmá přestěhovat do Liverpoolu ve státě New York, kde hrál za místní středoškolský klub. V 15 letech pak začal hrát v juniorském oddíle Syracuse Stars. V pozdějších letech hrál úspěšně americký fotbal pod vedením kouče George O’Learyho na University of Central Florida. A přidal box. To vše za podpory jeho matky, se kterou vyrůstal spolu se dvěma sourozenci, a která je všechny podporovala sama ze svých dvou zaměstnání.

„Mami, probuď se!“

A právě na svou maminku často vzpomíná během svých přednášek o šikaně a používání nelegálních steroidů ve sportu. V době svého mládí jej totiž rozčilovalo, jak se o něj zajímá a nenechá jej žít svůj vlastní život, který však byl plný alkoholu, zvratů a nekonečné zábavy. O smrti své matky se dozvěděl během turnaje v Japonsku, emotivní byl následný návrat na pohřeb, kdy nebyl ani schopen jít k rakvi a rozloučit se. „Tolik jsem si přál, aby se vzbudila. Prosím, vzbuď se!“ Mark dodnes s dojetím vzpomíná, jak si uvědomil pozdě, že už se jí nikdy nebude moci podívat do očí a promluvit s ní. I proto mladé lidi upozorňuje, aby žili daným okamžikem a vážili si svých blízkých a lásky, kterou jim prokazují.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Parentingisnteasy.co