Srdceryvné video shledání ukradené fenky s rodinou po 8 letech. Je to zázrak, komentovala radostnou událost dojatá majitelka

Vždy je velice smutné, že se ztratí domácí zvíře. Nebo hůř, je ukradeno. Máte obavy, v čích rukou se váš milovaný domácí mazlíček zrovna nachází. Přemýšlíte, zdali je v bezpečí, jestli se vůbec ještě někdy uvidíte. Nechcete ztrácet naději, ale jak čas plyne a váš miláček stále nikde, pomalu se začínáte smiřovat s tím, že už se nikdy nesetkáte. Někdy se však dějí skutečné zázraky.

Fenka se setkala se svými majiteli po osmi letech

Naděje vždy umírá jako poslední, jak se říká, a je to pravda. Někdy se dějí skutečné zázraky a váš domácí mazlíček se vám po sledu nepříjemných událostí může vrátit i po několika letech. Stejně jako v případě této rodiny ze Sussexu a její kokršpanělky Cassie. Fenka byla zcizena z předzahrádky domu v roce 2013, jak uvedla policie Sussexu. Po dlouhých osmi letech se však všichni opět šťastně setkali.

Série razií na základě tipu občana

V listopadu 2021 provedli policisté sérii razií na základě tipu od občana a shodou okolností našli fenku kokršpaněla jménem Cassie, kterou už její rodina dávno oplakala. Cassie byla nalezena po osmi letech, tentokrát i se třemi štěňaty. Rodina byla nepochybně šokována, že se po tolika letech mohla opět setkat se svým chlupatým členem rodiny.

Cassie byla ihned opět jako doma

Nejlepší ze všeho bylo, že i po tak dlouhém odloučení si Cassie svou rodinu pamatovala a ihned byla opět jako doma. „Jsme tak vděční, že ji máme zase zpátky doma. Velice rychle se zabydlela a nyní si všichni užíváme každodenní procházky. Je to pro nás jako pro rodinu neocenitelný vánoční dárek a chceme, aby náš příběh přinesl naději všem, kteří prožívají něco podobného. Rádi bychom poděkovali všem, kdo se podíleli na nalezení Cassie,“ uvedla rodina pohřešované fenky.

Co se stalo se štěňaty?

Všechna tři štěňátka byla adoptována do nových milujících rodin a užívají si nového rodinného života. Policejní inspektor pro venkovskou kriminalitu uvádí, že takové případy odcizení jsou velice ojedinělé, proto není potřeba zbytečně se strachovat, pokud majitelé dodržují základní preventivní opatření. Nechte své domácí mazlíčky očipovat a vykastrovat, zabezpečte zahradu brankou a nikdy zvíře nenechávejte samotné v autě nebo uvázané u obchodu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Theanimalclub.net