Stavební veletrh online překonal pandemii a otevře se znovu již tento pátek

Již tento týden ve dnech 21.–23. ledna 2022 (od pátku do neděle) proběhne třetí kolo úspěšného Stavebního online veletrhu Veleton.cz zaměřeného na stavbu, bydlení, rekonstrukce, vytápění atd. Na této digitální platformě se mohou návštěvníci potkat a promluvit si se specialisty ze 71 stavebních, technických a odborných firem a zhlédnout přes 44 zajímavých přednášek v živém vysílání. Navíc budou moct návštěvníci soutěžit o ceny v hodnotě více než 300 000 Kč.

Veletrh z pohodlí domova

Zájemci o stavbu a bydlení si mohou na Veletonu nechat od odborníků poradit ohledně materiálů, technologií a postupů spojených s plánováním, výstavbou, zařizováním či rekonstrukcí domu. To vše kompletně online z pohodlí a bezpečí domova, bez respirátorů a nutnosti očkování nebo testů.

Online veletrh v číslech

 • Přes 9 000 zaregistrovaných návštěvníků
 • 71 vystavovatelů s virtuálními stánky
 • 44 přednášek v rámci živého vysílání vystavovatelů
 • Více než 10 400 přihlášek na živě vysílané přednášky
 • 7 tematicky zaměřených veletržních hal

„Online veletrh byl nápadem na začátku koronavirové krize s cílem podpořit firmy ve stavebnictví a pomoct zájemcům o stavbu a bydlení získat odpovědi na jednom místě,“ říká Ing. Ivana Duchoňová, ředitelka veletrhu a dodává: „Třetí kolo potvrzuje, že Veleton má své místo souběžně i s offline veletrhy.“

Bohatý doprovodný program se soutěžemi o ceny za více než 300 tisíc Kč

Pro návštěvníky online veletrhu Veleton je přichystaný bohatý doprovodný program – 44 přednášek v rámci živého vysílání vystavovatelů. Těšit se můžou na zajímavá témata, rady a tipy z oblasti stavby, bydlení a vytápění.

Kompletní doprovodný program je na: www.veleton.cz. Kliknutím na ikonu modrého srdíčka si každý může označit pro něj osobně zajímavou přednášku, na jejíž zahájení bude následně upozorněn. Účastníci přednášek mají letos možnost vyhrát některou ze soutěžních cen v celkové hodnotě více než 300 000 Kč.

Co vše na digitální veletržní platformě zažijete?

 • Živé video nebo audio hovory s odborníky
 • Nezávislé poradenství zdarma
 • Vouchery na veletržní slevy
 • Propagační materiály ke stažení
 • Živé vysílání a doprovodný program
 • Soutěže o ceny v hodnotě více než 300 000 Kč

Vstupenky zdarma a adresa konání

Otevírací doba veletrhu je v pátek 21. ledna 15–18 h, v sobotu 22. ledna 9–18 h a v neděli 23. ledna 9–15 h. Vstupenky jsou zdarma po registraci na www.veleton.cz. K účasti na veletrhu stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet se stabilním internetovým připojením.

Adresa Stavebního veletrhu ONLINE: www.veleton.cz.

Partneři a nezávislé poradenství

Odborné poradenství poskytují partneři veletrhu – Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu, Cech kamnářů, Cech topenářů a instalatérů, Klastr Česká peleta, Svaz podnikatelů ve stínící technice, Česká fotovoltaická asociace, Česká komora lehkých obvodových plášťů, Cech mechanických zámkových systémů, Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, Cech klempířů, pokrývačů a tesařů, Výzkumný a vývojový ústav dřevařský a Nadace dřevo pro život a Dřevostavitel.cz.

Stavební veletrh online podporuje charitativní projekt Dům na půl cesty SOS Kotva Brno.

O pořadateli veletrhu

Společnost NETION s.r.o. se specializuje na obor stavebnictví a od svého vzniku v roce 2011 pomohla propojit nespočet investorů a realizačních firem k oboustranné spokojenosti. Od samého počátku také provozuje online portál Dřevostavitel.cz, který v současné době patří mezi nejčtenější média v oblasti stavby a bydlení.

Ing. Ivana Duchoňová

Ředitelka Stavebního veletrhu ONLINE – Veleton.cz