Sháníte konferenční prostory v Praze? Zkuste hotel Belvedere

Uspořádat konferenci rozhodně není tak snadný úkol, jak by se mohlo na první pohled jevit. Pro hladký průběh akce je velice důležité sehnat ideální prostory, které budou perfektně splňovat požadavky hostů i přednášejících.

Vyberte si podle velikosti

Jestliže plánujete pořádat konferenci právě v našem hlavním městě, určitě se podívejte na hotel Belvedere Praha, jež pro tyto účely perfektně poslouží. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel nacházející se nedaleko Pražského hradu. Budova z 20. let minulého století je postavena ve funkcionalistickém stylu a svým hostům nabízí 149 moderně zařízených pokojů, takže máte jistotu, že o návštěvníky vaší akce bude dobře postaráno.
 
Hotel Belvedere nabízí konkrétně tři různé konferenční prostory, jež se od sebe liší hlavně svojí kapacitou. Největší je Společenský sál s galerií, kam se vleze až 300 osob. Kromě konferencí se tamní prostor hodí také k pořádání plesů, školních sešlostí či workshopů. Jako další se zde nachází Club Memphis s kapacitou až 100 lidí. Tento moderní klimatizovaný sál je vybaven speciální technikou pro různé prezentace, které bývají nedílnou součástí právě různých konferencí a seminářů.
 

Ideální pro menší akce

Nakonec ještě zbývá představit poslední prostor, a to Salonek Letná. Ten má nejmenší rozlohu a pojme přibližně jenom 20 lidí, takže je ideální volbou, pokud chystáte akci menšího formátu. Opět se zde můžete těšit na klimatizaci, navíc je tady umístěn koutek s pohovkou, kde si mohou hosté během přestávky odpočinout. Samostatný vstup se nachází v exekutivním patře hotelu.
 
Tento hotel v centru Prahy nabízí kromě konferenčních prostor mnohem více. Hosté mohou například využít luxusní thajský masážní salon, případně navštívit jednu z vyhlášených designových restaurací. Samozřejmostí je také všude přítomná wi-fi.