Shopaholici podle horoskopu. Tato znamení nade vše milují nakupování. Nejste náhodou mezi nimi?

Jsou lidé, kteří věci kupují, protože je potřebují, ale pak jsou také jedinci, kteří nakupovat musí. Jejich nutkání jim nedá spát, pořizují si věci, i když na ně nemají, nakonec krachují a končí v dluzích. Můžeme je nazvat shopaholiky a k těm patří především tato znamení zvěrokruhu.

Střelec

Střelci jsou šílenci v nakupování zážitků. Boty jim možná stačí jedny, ale pokud si mají koupit nějakou další zkušenost nebo místo, které by zase navštívili, neváhají vzít do ruky kreditku ani na jednu vteřinu. Za materialistické věci utrácejí minimálně.

Blíženci

I Blíženci mají s nakupováním problém. Utrácejí nejvíce za programy, workshopy a kurzy. Milují nové koníčky, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti. Ovšem zapisují se do mnoha kurzů najednou a pak mají potíže je zvládnout. Často tedy vyhazují peníze za věci, které nejsou schopni plně využít.

Ryby

Co se týká práce s penězi, jsou na tom Ryby nejhůře. Vzrušení z nakupování u nich často přechází v závislost. V jejich mobilním telefonu by se za žádnou cenu neměly objevovat aplikace pro online nakupování, protože utrácejí více, než kolik vydělávají.

Váhy

Váhy umí být velmi extravagantní, protože chtějí jen to nejlepší. Budou hýřit, jen aby se zalíbily svému partnerovi. Často to s nakupováním přehánějí. Často také utrácejí, aby zaplnily prázdnotu uvnitř.

Štír

Štíři obecně oplývají sinými touhami, sexuálními i materialistickými. Chtějí mít všechno, jejich vkus je velice drahý a mají tendenci utrácet za šperky, umění, starožitnosti a některé velmi vzácné artefakty.

Lev

Lvi jsou styloví a milují pozornost, takže se rádi udržují v obraze, co je aktuální, moderní, co patří do letošní sezóny. A podle toho nakupují. Rádi hýří značkami. Jděte se podívat do jejich skříně, určitě vás popíchne trocha závisti.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com