Šokující kuchyňské dřezy Schock

S kuchyňskými dřezy Schock zažijete šok, na který v pozitivním slova smyslu nezapomenete. Pokud hledáte originální kousek, u kterého nebude mimořádný design na úkor kvality či funkčnosti, jste na správné adrese.

Hledáte kuchyňský dřez s velkým D? Ten, který to „natře“ všem ostatním dřezům a přesvědčí každou návštěvu, která k vám zavítá, že i dřez může být originálním uměleckým dílem? Dřez, který si zamilujete na první pohled a nikdy nebudete chtít jiný? Nechte se šokovat! Od toho jsme tu my a Schock.

Schock má vše, co má kvalitní designový dřez mít

Stojíme si za tím a klidně se podepíšeme pod to, že granitové dřezy Schock nelze nemilovat. Mají totiž vše, co kvalitní designové dřezy mají mít, aniž byste se museli čehokoliv vzdát. Obvykle si kupujeme nějaký designový kousek s tím, že s funkčností to nebude „to pravé ořechové“. Nebo si naopak pořizujeme něco ryze praktického a s těžkým srdcem se smiřujeme s tím, že to není právě Miss Design 2019. Schock ale vystupuje z řady, protože má prostě všechno, co od něj očekáváte. Je lepší nebo alespoň stejně tak super jako luxusní sporťák nebo nový Iphone (pokud patříte mezi Apple fandy).

Schock – to je granitová legenda už od roku 1979

Schock, to je v první řadě granit. Ano, možná si říkáte, že granitové dřezy dělá dneska leckdo, ale co kdybychom vám řekli, že firma Schock v roce 1979 granitové dřezy vynalezla. Od té doby vyrábí ty nejlepší granitové dřezy na celém světe! Inovuje, patentuje, zkrátka neusíná na vavřínech a za svůj cíl si neklade nic menšího než 100% spokojenost a nadšení zákazníků. A ti nadšení jsou – ani se jim nedivíme.

V naší nabídce najdete dřezy Schock ze třech křemenných kompozitních materiálů – CRISTADUR®, CRISTALITE® PLUS a CRISTASTONE®. Rozdíl mezi nimi poznáte na první dotek. Zatímco CRISTALITE® PLUS působí kamenně a lehce drsně, CRISTADUR® je hedvábně hladký. Dřezy Schock jsou složeny z 80 % z křemíku, nejtvrdší složky žuly.

Proč je granitový dřez Schock tak dokonalý? Proč je lepší než jiný dřez? Protože odolá teplotě až 180°C, neabsorbuje pachy, je stálobarevná, odolává nárazu a disponuje „odperlovací efektem“, což pro vás znamená zejména to, že se bude skvěle udržovat.

Karbonové dřezy Schock – luxus pro náročnou klientelu

Protože v moderním interiérovém designu se nelze nikdy spokojit s tím, co již existuje, šla firma Schock ještě dále a my vám nyní díky tomu můžeme představit skutečný luxus – dřezy karbonové. Jedná se o prémiové kousky pro náročné klienty, kteří si potrpí nejen na super vzhled, ale i vysokou kvalitu a odolnost. Dřezy z karbon-křemičitého kompozitu jsou výjimečně odolné.

Dřezové baterie jako třešnička na dortu? Jde to!

Ve Vodovo myslíme na to, abyste svůj dřez dostali se vším všudy. Proto vám rádi a ochotně pomůžeme vybrat i top dřezovou baterii, která k vašemu kuchyňskému dřezu bude na 100 % ladit. Zcela dokonalou harmonickou dvojku s výše zmíněnými granitovými dřezy Schock tvoří baterie stejnojmenné značky. Pokud chcete něco extra, můžete namísto klasických chromových baterií vybrat originální dřezové baterie, které jsou částečně či zcela s granitovou povrchovou úpravou. O tom, že tak bude baterie ladit s dřezem zcela dokonale, nemůže být vůbec pochyb!

Kromě kuchyňských dřezů se Vodovo.cz postará i o vaši koupelnu. Vyberte si z naší široké nabídky vodovodních baterií, sprch, sprchových panelů a koupelnových doplňků a mějte na vše jednoho dodavatele. Ušetří vám to čas i peníze.