Stárnutí se nejvíce projevuje na kůži. Ukážeme vám, jak o ni pečovat a dodat jí opět svěžest a pružnost

Neexistuje snad žádná žena, která by si nepřála prodloužit zdraví a pružnost své pleti. Ovšem ne každá ví, jak na to. Proto vám přinášíme následující způsoby, jak vrátit svému vzhledu mládí. Je to naprosto jednoduché, jen je důležité procedury provádět pravidelně.

Led

Připravte si odvar z heřmánku a nechte zmrazit do kostek ledu. Každé ráno si pak potírejte pleť jedním kusem ledu a vaše tvář nebude oteklá a ochablá.

Retinol

Retinol je formou vitamínu A a E v oleji. Pořídit jej můžete ve formě kapslí. Jednu z nich propíchněte jehlou a naneste mastnou tekutinu na předem očištěnou tvář. Retinol lze kombinovat s nočním krémem.

Peeling

Tato metoda by se neměla přehánět, ale zároveň by neměla být opomíjena. Jemný peeling jednou týdně dodá pleti požadovanou hladkost. Mrtvé kožní buňky budou odstraněny. Nejlepší složkou pro domácí peeling je káva.

Kosmetika na opalování

Slunce způsobuje stárnutí kůže. V každém ročním období je nutné používat prostředky s ochranným faktorem chránící naši pokožku před slunečním svitem.

Vlhkost

Naši pokožku je nejdůležitější vyživovat a hydratovat. Ovlivňuje ji jak zima, tak i teplo a kůže se tak odlupuje a ztrácí svou přitažlivost. Chcete-li udržet její mladistvý vzhled, používejte glycerin a nezapomínejte si oplachovat obličej neperlivou minerální vodou.

Jak o svou pleť pečujete vy? Podělte se s námi o vaše metody v komentářích a sdílejte článek mezi svými kamarádkami.

Zdroj: interesno.fun