Každý živý tvor potřebuje bezpečí a lásku. Postarší pár se stará o týrané koně, kteří poznali lidskou krutost

Postarší pár z Texasu se rozhodl strávit svůj důchod poněkud netradičně. Larry a Peggy Nevesové vaří neodolatelná jídla a krmí hladové koně, kteří si zaslouží jen to nejlepší. Neměli totiž vůbec jednoduchý život. Jde většinou o týrané koně, kteří poznali lidskou krutost z první ruky, ale díky tomuto úžasnému páru si užívají zbytek svého života v bezpečí a vedle někoho, kdo si jich váží, krmí je a zahrnuje láskou a skvělou péčí.

Vyděšená a opuštěná zvířata

Koně, kteří se nyní nacházejí na Forever Home Ranch u Larryho a Peggy, si prošli hrůznými zážitky. Jejich bývalí majitelé je bili, nekrmili a vůbec se o ně nestarali. Některé příběhy jsou přímo srdcervoucí. Shady, černý Appaloosa, byla zachráněna před majitelem, který mu strčil spony z plotu do dásní. Další kůň byl nehorázně zbit baseballovou pálkou. Měl štěstí, že se dostal na ranč.

Každého z koní postihlo v životě násilí a špatné zacházení

Pro mnoho z nich bylo těžké si zahojit všechny rány. Navíc mnoho z nich lidem již nevěřilo. Naštěstí uzdravující ruce a milující srdce Nevesových si znovu zasloužila jejich důvěru. Lidé si mysleli, že to koně nezvládnou. Farma funguje více jak dva roky a koně tam žijí svůj nejlepší život. Na pětihvězdičkovém ranči si užívají nejlepších služeb a prvotřídního krmení.

Nádherné duše, které si zaslouží lásku

Nevesové získali různá ocenění od veterinářů a dalších milovníků koní v Texasu. Jejich rehabilitační schopnosti jsou známé po celém kraji a díky videím a článkům také na internetu. Tento pár jasně ukázal světu, že jsou koně nádherná a majestátní zvířata, která si slouží nejlepší péči, spoustu lásky a ochranu před lidským násilím. Jejich práce je nádherná, baví je a mají úžasný doživotní cíl a způsob, jak strávit svou penzi. Pomáhají bytostem, které to skutečně potřebují.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com