Statečná dívka na motorce zastavila provoz na rušné křižovatce. Riskovala vlastní život, aby zachránila nebohého tvora

Zatímco někteří lidé jsou naprosto lhostejní k osudu jiných, existují tací, kteří se o osudy ostatních zajímají. Život ostatních je natolik zajímá, že jsou ochotní vystavit riziku i svůj vlastní život. A nemusí jít jenom o lidi, kteří se znají. Dokonce nemusí jít ani o lidi – jako v tomto příběhu. Je hrůzné domyslet si, jak by situace dopadla, kdyby v sobě žena nenašla odvahu a nezastavila provoz na silnici. Ale pěkně popořádku. Jak to všechno začalo.

Dívka na motocyklu

Dívka se rozhodla projet se na svém motocyklu. Na jedné z křižovatek si ale v průběhu jízdy všimla něčeho podivného. Něco malého a zrzavého, co se tam motalo. Dívka brzy odhalila, že se jedná o živého tvorečka, který neví kudy kam. A neváhala ani vteřinu. Zastavila svůj dopravní prostředek, seskočila z něj a křičela: „Panebože! Zastavte!“ Že byl její zásah na poslední chvíli, dokazuje video, které natočilo jedno z okolních vozidel.

Kotě mělo na mále

To něco uprostřed křižovatky bylo malé kotě. Málem jej přejelo auto – kdyby dívka na motocyklu nezasáhla, jistě by se tak i stalo. Ta neváhala kvůli malému tvorečkovi vystavit svůj život v nebezpečí a mávala na auta, aby zastavila. Poté, co se jí podařilo provoz zpomalit, sesedla ze svého stroje, aby nebohému zvířeti pomohla. Dívka odnesla kotě ženě, která vše sledovala z chodníku. Ta jí však řekla, že neví, komu zvíře patří.

Kotě našlo nový domov

Dívka šla zaparkovat svůj motocykl na bezpečné místo, a pak se k ženě s kotětem vrátila. Rozhodla se, že si ho nechá. Pokud se na video podíváte pozorně, uvidíte, že se kotě objeví hned poté, co kolem projde červené auto. Někteří tvrdí, že na křižovatku toto kotě vyhodil z okna právě někdo z tohoto auta. Avšak mladá žena se osazenstva v tomto autě zastává: „Jsem si stoprocentně jistá, že nikdo z červeného auta za nic nemůže.“ A dodala i důkaz v podobě svého videa.

Úvodní obrázek: Ondrej_Novotny_92 / Shutterstock, Zdroj: Ohmymag.co.uk