Šumava je malebná oblast nejen na wellness pobyt

Šumava představuje jednu z nejkrásnějších oblastí České republiky, kde se nachází nekonečné louky, voňavé lesy, ale i tajemná údolí. Šumava je i národní park, protože ukrývá vzácnou faunu a flóru. Stejně tak na vás čekají hrady, aquaparky, muzea, lyžařské areály či lanové parky. V následujících řádcích se však zaměříme na wellness pobyty.

Co si představíte, když se řekne wellness Šumava? Odpočinek, relaxace, příjemné prostředí, přátelská atmosféra, nadstandardní služby. Pokud tedy hledáte wellness, zaměřte se především na hotely, které danou službu nabízí.

Železná Ruda

Želená Ruda je nádherné město rozprostírající se na Šumavě, kam každoročně míří statisíce turistů, a to jak v letním, tak i zimním období. Železná Ruda je obklopena panenskou přírodou, navíc nabízí nespočetné množství aktivit. Pokud hledáte wellness Železná Ruda, zavítejte do čtyřhvězdičkového hotelu Orea Resort Horizont.

Čeká na vás milý personál. Vychutnáte si výbornou kuchyni. Wellness v daném zařízení vám poskytne dokonalou očistu a obrovský relax.

Kašperské Hory

Dalším městem na Šumavě, kam můžete vyrazit za odpočinkem, jsou Krušné Hory, kde narazíte na spoustu pamětihodností i malebnou přírodu. Ve volném čase vyrazíte na Stezku lesních her či navštívíte Svět motocyklů a hraček. Co se týče wellness hotelů, čeká vás jich zde hned několik. Stačí si jen vybrat. Záleží na tom, jakou délku pobytu požadujete, co od něj očekáváte a podobně.

Jestliže chcete vyrazit na wellness pobyt, tak si ho objednejte co nejdříve, protože ty nejlepší termíny jsou hned vyprodané. Překvapte svou drahou polovičku prodlouženým víkendem na horách. I když vám nebude počasí venku přát, nevadí, protože ve wellness hotelu se rozhodně nudit nebudete.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.