Svůj účes neměla ráda, necítila se v něm dobře a ani jí neslušel. Světově proslulý stylista nabídl lásce ze střední změnu vizáže, díky které omládla o 10 let

Všichni stárneme a postupem času se měníme. Po letech se často podíváme na své fotky a nemůžeme uvěřit, že jsme tak někdy v minulosti vypadali. Hodně práce, péče o rodinu a domov často způsobí, že o sebe přestaneme tolik pečovat. Po nějaké době si možná uvědomíme, že jsme v nějakém bodě svého života ztratili cestu a již nevíme, kdo vlastně jsme.

The Makeover Guy v akci

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro velkou změnu svého vzhledu, měli byste navštívit odborníka. Christopher Hopkins je známý pod pseudonymem The Makeover Guy a znají ho lidé po celém světě. Právě on byl nejlepší možností pro ženu, která nutně potřebovala změnu.

Extrémně úspěšné video

Jedno z videí, které zveřejnil, dosáhlo více než 800 tisíc zobrazení. Jedná se o příběh, ve kterém se potkal s jednou ze svých přítelkyň ze střední školy. Kari a Christopher se neviděli po mnoho let, ale na střední škole si byli velmi blízcí. Po nějaký čas stýkali a dokonce spolu pracovali, ale od té doby již uplynulo hodně vody. Nyní měl za úkol udělat její proměnu.

Nové blond vlasy v kratším sestřihu

Kari se nyní díky němu dočkala krásných blond vlasů v kratším sestřihu o několika vrstvách, které jí dodaly svěží a mladistvý vzhled. Make-up zvolil v přirozených tónech, což jí velmi zjemnilo obličej. Kari se její nový vzhled okamžitě zalíbil a byla velmi ráda, že do této výzvy šla.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Relieved.co