Ve sklepě začal tajný projekt, aby manželka a dcera mohly tvořit. O 3 týdny později je překvapil hotovým dílem

Muž se rozhodl vytvořit pro svou ženu a dceru jedinečné překvapení. Obě by se u sebe doma rády realizovaly v různých projektech, ale bohužel nemají dostatek prostoru pro studio, kde by mohly uskutečnit své nápady. Když jednoho dne obě odjely za příbuznými, otec se pustil do práce. Rozhodl se, že jim splní jejich sen.

Na projektu pracoval 3 týdny

Za pouhých 20 dní muž přeměnil suterén na profesionální studio, kde dvě z nejdůležitějších žen jeho života mohly vytvářet kreativní projekty. „Bylo to opravdu hodně práce, ale když tam nebyly, mohl jsem pracovat kdykoliv během dne,“ píše otec na YouTube. A nutno podotknout, že se jeho práce skutečně vyplatila.

Místnost je vybavena speciálními stoly, osvětlením, světlými a barevnými stěnami, stejně jako velkou šatnou. Přestavba sklepa ve studio byla dokonale promyšlena i provedena do nejmenších detailů. Muž na sebe může být skutečně hrdý.

Matka s dcerou nevěřily svým očím

Když se matka s dcerou vrátily, muž je zavedl do suterénu. Byly v šoku, z jejich reakce je patrné, že nemohou uvěřit svým očím. Vždyť byly pryč jen chvíli. Následující video ukazuje v průběhu času veškeré úsilí, které tento milovaný manžel a otec vynaložil na přípravu neobvyklého překvapení. Reakce matky a dcery mluví sama za sebe.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: rolloid.net