Tak jsem se rozhodla cvičit. Co teď?

Jo, holky, občas to na každou přijde. Zima ustupuje, venku je tepleji a tepleji a my přemýšlíme o té záhadě nabraných kilogramů. Přehodnocujeme ve své hlavě, kolik řízků a salátu jsme snědli a zda by nebylo dobré začít cvičit. No, jaro a léto nám klepou na dveře, myslím, že je skutečně načase začít cvičit. Do toho!

Minulý rok jsem si kromě staré známé klasiky jménem bavlněné ponožky našla ještě jeden dárek – sportovní legíny. No, to zrovna není něco, co byste chtěli dostat pod stromeček od svého přítele, že? To už klidně znovu ty bavlněné ponožky! Ležely mi ve skříni asi tak měsíc, dokud jsem se je nerozhodla vyzkoušet. Nejdříve jsem se velmi styděla chodit v nich cvičit, ale zkoušela jsem je nosit doma, na vycházky se psem a postupně jsem nabírala stále více a více odvahy, až jsem nestála v posilovně ve své sportovní podprsence, bavlněných ponožkách (taky z Vánoc) a nechtěných sportovních legínách.

Nejdříve jsem si zaplatila osobního trenéra, který mi ukázal různé cviky na tvarování postavy, na posilování problémových partií či rukou a podobně. Moje sportovní legíny mi sloužily skvěle až do našeho posledního strečinku. No jo, i to se občas stává. Moje sportovní legíny – jak jsem později zjistila – vůbec nebyly značkové a ani kvalitní a byla jen otázka času kdy se mi roztrhnou. No zkrátka, stalo se to takto … seděla jsem na zemi, nohy bezpečně v bavlněných ponožkách (při cvičení nejlépe sají pot) a při závěrečném natahování mi povolili švy a do šatny jsem odkráčela s dírou na mých milovaných sportovních legínách!

Jak jsem si vybrala ty další?

Mých výsledků, co jsem z cvičení měla, se mi teda ani trochu nechtělo vzdávat, a protože jsem líná, nechtělo se mi je zašívat. Tak jsem začala hledat na internetu. Našlo mi stránky Dedoles – nejdříve na mě vyběhlo mnoho produktů s nápisem bavlněné ponožky, dokud jsem si nevšimla jinou kategorii – sportovní legíny! Jo, to bylo přesně ono. 

To bylo přesně to, co jsem hledala. Víte o tom, že sportovní legíny mohou být nejen funkční, ale i pěkné a veselé? Nejdříve jsem chtěla obyčejné černé, za dobrou cenu ale později mě zaujaly barevné, pohádkové motivy. Mohla jsem si vybrat se síťkou nebo bez a ten široký záběr velikostí! Byla jsem nadšená až tak, že to neskončilo při sportovních legínách … Jsme přece ženy, rady nakupujeme že?

Ponožky – na cvičení jedině bavlněné!

Klidně mějte jiný názor, ale já zásadně doporučuji bavlněné ponožky jako doplněk k sadě na cvičení. Protože jsou pohodlné. Dobře odvádějí pot. Nekloužou v botě, a tak se mohu naplno věnovat cvičení!

A to je přesně, co jsem potřebovala. Nakoupila jsem sportovní legíny (samozřejmě dva kusy, protože co kdyby náhodou ..) a hromadu bavlněných ponožek s veselými motivy. Protože proč si neudělat cestu za silnější a štíhlejší postavou hezčí a barevnější, že?

Nepodceňujte Vánoční dárky, které se na první pohled zdají zbytečné. Mohou vám změnit život a pohled na svět. Jako mně sportovní legíny a obyčejné bavlněné ponožky.