Tato žena se přihlásila do pořadu známého stylisty a dala mu svolení k jakékoli změně. Výsledku své proměny pak dlouho nemohla uvěřit

Vetšina lidí tvrdí, že vzhled není všechno, ale pravdou je, že někdy potřebujeme nějakou zásadní změnu, nejen abychom vypadali dobře, ale také hlavně kvůli tomu, abychom se cítili dobře. Pokud totiž například nosíte ten stejný účes několik let, nebo pokud o sebe zapomínáte pečovat, tak vám to okolí může přímo či nepřímo dávat najevo a vy se pak nemusíte citít dobře. Když se to pak rozhodnou řešit, tak pak naráží na problém, že přesně neví, jak svůj vzhled osvěžit. V ten moment na řadu přichází profesionálové – stylisté. Jedním z nich je i Christopher Hopkins.

Youtube kanál MAKEOVERGUY Minneapolis

Tento stylistický odborník si své know-how nenechává pro sebe, ale ukazuje ho světu prostřednictvím youtube kanálu “MAKEOVERGUY Minneapolis”.

Udělejte s mým vzhledem naprosto cokoli – máte volnou ruku

Kdo se svěřuje do rukou profesionála, tak by mu měl dát volnou ruku, profesionálovi se říká profesionál z nějakého důvodu – protože ví co dělá. To sáme si řekla i tato žena a řekla : “Dělejte se mnou cokoli uznáte za vhodné”. Ikdyž žena svůj vzhled velmi zanedbávala, tak Christopher Hopkins dostál svému jménu a ženu proměnil v někoho úplně jiného.

Zdroj: faithtap.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce