Muž se rozhodl cestovat skutečně nalehko, a sice bez zavazadel i bez oblečení. Jeho důvod proč by nikoho nenapadl!

Nedávno byla jedna britská cestovní agentura nařčena z nevhodného chování, když vyhrožovala cestující, že nebude puštěna na palubu letadla kvůli jejímu nevhodnému oblečení. A jak už to tak bývá, lidé se musí vzájemně podporovat a tvořit určitá spojenectví. Vezměte si například tohoto muže, který vzal situaci tak trochu jinak a rozhodl se cestovat letadlem zcela nahý.

Důvody jeho nahoty

Tvrdil, že jeho oblečení zhoršuje aerodynamiku. Ano, možná kdyby si samo letadlo navléklo obrovskou bundu, tak ano. Stál ve frontě mezi zmatenými cestujícími naprosto nahý a čekal na nástup do letadla směrem na Krym. V klidu postával, než přijde na řadu, zatímco ostatní lidé procházeli závěrečnou kontrolou. Nakonec nebylo zcela jasné, co se muži zrovna honilo hlavou, ale několikrát se dokonce pokřižoval, když fronta postupovala vpřed.

Svědkové tvrdí

Očitý svědek poté vypověděl: „Prošel registrací, vyhodil všechny své věci, tašku, svlékl se donaha a běžel. Byl zadržen, ale podařilo se mu utéct, až následně byl opět chycen. Křičel, že je nahý, protože oblečení zhoršuje aerodynamiku těla. Řekl bych ale, že opilý nebyl.“

Zdroj: ladbible.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce