Tato žena vlastníma rukama přestavěla starý autobus do neuvěřitelně útulného domova na cestách! Neskutečná práce, klobouk dolů!

V dnešním světě neomezených možností, lidé vymýšlejí spoustu dříve nemyslitelných nápadů. To v kombinaci s touhou po svobodě, cestování a neskutečně vysokými cenami nemovitostí, vedlo tuto mladou ženu z USA k nápadu, vytvořit svůj vlastní “domek na kolech”, který se rozhodla na vlastní pěst vybudovat ze starého autobusu, koupeného přes internet za necelých 150 000,-.

Před nákupem autobusu GMC Commuter greyhound z roku 1966 ani nevlastnila příslušný ridičský průkaz.  Ikdyž před nákupem prošla závěrečnými zkouškami, při koupi ještě neměla doklady hotové, proto museli koupený autobus převézt do New Yorku její přátelé. Poté si jen pronajala místo a rekonstrukce mohla začít.

Ikdyž ji celková rekonstrukce nakonec za necelé 3 roky práce vyšla i s prvotním nákupem na cca 2 800 000 Kč, svého rozhodnutí rozhodně nelituje, užila si s ním spousty dobrodružství, projela celé Spojené státy a ukázala ostatním lidem, že ikdyž pocházíte z rušného New Yorku, tak je možné něčeho takového vlastníma rukama dosáhnout. Za celkovou cenu autobusu by si navíc v New Yorku nemohla dovolit pořídit vlastní bydlení, jelikož ceny nemovitostí se pohybují v astronomických částkách

Teď už se pojďte podívat na průběh jejího veledíla. Opravdu to stojí za to!

Jak se vám rekonstrukce líbí? Zaslouží si podle vás žena obdiv, že se do něčeho takového pustila? Pukud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou.

zdroj: ladbible.com
foto: instagram Thebustinyhome