Tento muž 10 let sbíral obyčejná víčka od piva a poté je plnil betonem. Když své dílo dokončil, jeho rodina jen nevěřícně koukala

Lidé mají všemožné druhy koníčků, ale v naprosté věčině se jedná o sbírání něčeho zajímavého. Ve fantazii sběratele se meze nekladou, proto sbírat můžete doslova cokoli. Pravdivost tohoto tvrzení dokazuje příběh muže, který měl rád pivo a proto se se jednoho dne rozhodl sbírat víčka o piva. Sbírat vydržel dlouhých 10 let. On sám měl sice velkou spotřebu piva, ale požádal i své přátele, aby mu i oni pomáhali sbírat. Na barvě víček mu vůbec nezáleželo. Když si pak po letech řekl, že je už počet dostatečný, začal realizovat svůj plán, jak s víčky naložit.

Začal je plnit betonem

Rozhodl se, že o svém plánu, jak s víčky naloží, neřekne nikomu a rozhodl se, že je naplní betohem během víkendu, kdy jeho manželka s dětmi nebude doma. Vše potřebné na výrobu betonu měl připravané a jakmile manželka odjela, začal realizovat svůj tajný plán.

Víčka roztřídil podle barev

Jeho záměrem nebylo jen obyčejné naplnění víček betonem, chtěl vytvořit něco unikátního pro svou rodinu, něco co návštěvám vyrazí dech. Proto víčka roztřídil podle barev a mohlo tak vzniknout unikátní umělecké dílo, které je pravděpodobně jediné svého druhu na světě.

Zdroj: hometalk.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce