Tento muž dal své přítelkyni ručně vyrobený náhrdelník k narozeninám a ona až po roce zjistila, co bylo celou dobu ukryto uvnitř!

Na obdarování milované osoby není nic zvláštího, je to hezké gesto, které potěší jistě každého. Mezi nejčastější dárky pro ženy patří beze sporu špěrky. To napadlo i jistého Terryho z Austrálie, který se rozhodl pro svou milovanou Annu vyrobit k jejich ročnímu výročí náhrdelní z tasmánského borového dřeva. Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního, pokud by uvnitř nebylo tajně schované překvapení.

Nosila ho každý den

Anna si náhrdelník okamžitě oblíbila a s nadšením ho každý den nosila, měla ho na krku doslova ve dve v noci. Tak to mu bylo po dlouhých 18 měsíců.

Nejtěžší bylo udržet tajemství

Udržet tajemství bylo stále těžší a těžsí, jelikož jejich společnou vášní bylo cestování a to s sebou nese mnohá rizika, ať už jde o ztráty či krádeže, ale také kvůli letištním kontrolám, kde mohl být pravý obsah náhrdelníku odhalen. Naštěstí se vše dařilo udržet v tajnosti podle plánu.

Na jednom z výletů chtěl náhrdelník vrátit

když pak vyrazili na cestu na do Skotska, požádal Terry v romantické jeskyni Annu, jestli by mu náhrdelník na chvíli vrátila. Jako záminku uvedl, že chce s náhrdelníkem pořídit pár fotografií. Do ruky si však nevzal fotoaparát, ale nůž a začal se ostřím dobývat do náhrdelníku.

Anna nechápala proč jí Terry ničí oblíbený náhrdelník

Po pár minutách se mu povedlo náhrdelník rozlousknout. Prstýnek byl velmi dobře ukrytý, proto nebylo vůbec jednoduché se k němu dostat. Když pak náhrdelník otevřel, obsah viděl jenom on, Anna na něj jen nevěřícně koukala. Následně udělal něco pro ni zcela nečekaného. Klekl si, ukázal ji obsah náhrdelníku a požádal ji o ruku. Anna se štěstím rozbrečela a pochopitelně řekla ano. Něco takového rozhodně nečekala, byl to pro ni nejromantičtější zážitek jejího života.

Žádost o ruku měla u srdce

Po dlohých 18 měsíců nosila zásnubní prsten u srdce. Terry si byl už po roce vztahu jistý, že s Annou chce strávit celý život, proto zakoupil prsten, ale chtěl jí ho však navléknout až později, při nějaké romantické příležitosti, vymyslel proto tento geniální plán, díky kterému nosila jeho přítelkyně prstýnek stále u sebe, co nejblíže svému srdci. Ze jeho strany to byl sice romantický, ale také značně riskantní tah. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a po několika měsících se vzali.

Tento příběh lásky se stal inspirací pro mnoho zamilovaných můžu na celém světě.

Pokud se vám příběh líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou!

Zdroj: dailymail.co.uk