To, co přivedla na svět tato koza, nevypadá jako stvoření z této planety. Viděli jste už někdy něco takového?

Šokovaná farmářka Josephine oznámila, že její těhotná koza bude rodit na její malé farmě ve sultánském Kudaratu. Přivolaný veterinář provedl císařský řez a vytáhl jedno zdravé mládě. To druhé bylo ovšem pro všechny překvapením.

Toto malé stvoření se narodilo bez srsti, s lesklou a bledou kůží a břichem. Mnohem větší než první mládě. Josephine měla pocit, že vidí prase spojené s člověkem. Všichni sousedé se okamžitě přišli podívat, aby se přesvědčili sami na vlastní oči. Bohužel, krátce po porodu zemřela jak matka, tak obě mláďata, což vyvolalo obavy u některých místních obyvatel, že se jedná o „prokletého zmutovaného ďábla.“

Což je samozřejmě nesmysl. Pravým důvodem může být genetická chyba nebo traumatický porod. Odborníci se domnívají, že koza prošla v životě nějakou genetickou mutací nebo je možné, že se nakazila onemocněním nazývaným horečka z údolí Rift po kousnutí komárem, což způsobilo zhoršený vývoj mláděte.

Ačkoli se jedná o vzácné případy, nejsou nemožné. V loňském roce byl šokován farmář v Číně, jehož prase porodilo mládě se dvěma těly, osmi nohama a jednou hlavou. Nebohé stvoření krátce po narození zemřelo.

Jak se vám dnešní článek líbil? Věříte, že je něco takového možné nebo se jedná o něco, co nelze vysvětlit? Dejte nám vědět do komentářů a nezapomeňte sdílet článek s vašimi přáteli.

zdroj: www.ladbible.com