To, co vidíte na obrázku jako první, leccos napoví o vašem temperamentu. Nahlédněte pod pokličku vlastní osobnosti

Vzhled, oblečení, vlasy, chování, držení těla, schopnost komunikace a celková prezentace, to jsou věci, které na druhé lidi působí a vyvolávají první dojem, který je velice důležitý, i když samozřejmě nemusí odhalit vše z vaší osobnosti. Nicméně spousta lidí na něj hodně dá. To, co si o vás druzí lidé při prvním setkání začnou myslet, se v budoucnu jen těžko odbourává. Pokud vás zajímá, co se skrývá ve vašem temperamentu, do něhož lze jen těžko nahlédnout, zkuste si tento test. Co vidíte na obrázku jako první?

Nejdříve jste si všimli krokodýlí hlavy

Jako první jste viděli siluetu krokodýla. Co to znamená? Jste člověk, jenž se zaměřuje na celkový obraz, příliš nevěnujete pozornost detailům. Maličkosti pro vás totiž nemají až tak důležitý význam. Přesto ale, než se pro něco rozhodnete, dlouze nad tím přemýšlíte. Nemáte rádi zbrklá a uspěchaná rozhodnutí, neradi riskujete nebo děláte chyby. Jakmile uděláte krok, jste si jím jistí. Jste velice klidní, dáváte přednost konzervativnímu životnímu stylu bez zbytečných překvapení. I těch příjemných.

Jako první jste viděli člun

Vidíte loďku se dvěma osobami. Pravý opak první osobnosti. Vy potřebujete detaily. To je to, co vás zajímá nejvíce. Proto se můžete pyšnit skvělými pozorovacími schopnostmi, které se u většiny lidí jen tak nevidí. Obrázek loďky je skryt v krokodýlí tlamě, je to jen drobnost, která snadno unikne něčí pozornosti, ale ne vám. Vy jste ji viděli na první pohled.

Je jen málo věcí, které vám utečou, všimnete si téměř všeho, co se kolem vás děje. Okolí vás často vnímá jako excentrického člověka, jenž má kreativní mysl a je vždy připraven na jakékoli dobrodružství a nové zážitky. Neradi chodíte již vyšlapanou cestou, milujete neprozkoumané. Cítíte se dobře v zábavné společnosti, ze všeho nejvíce nesnášíte nudu. Nemáte také problémy zapadnout do jakékoli skupiny lidí, jakmile někam přijdete, během chvíle se stanete středem pozornosti, a to se ani nemusíte snažit.

Úvodní obrázek: Canva Images, Zdroj: Higherperspectives.com