Psí máma učí zachráněné mládě mývala, jak přežít v divočině. Není nic roztomilejšího než nečekaná zvířecí přátelství

Ženě jménem Kate zavolal jeden z jejích přátel a sdělil jí, že v kole u auta našel mládě mývala. Upřímně, Kate si nemyslela, že by nebohé zvíře mohlo přežít. Naštěstí se však mýlila. Malý mýval byl na světě jen pár dní. Žena jej přinesla do svého domu a okamžitě nakrmila. Dala mu jméno Eto a nabídla mu domov, dokud se zcela nepostaví na nohy. Dobře udělala, mýval díky tomu našel novou maminku.

Nechala ho prozkoumat vnější svět

Když Eto začal Kate zcela důvěřovat, dovolila mu prozkoumat okolní svět. Nenutila ho zůstávat doma. Mýval se dokonce spřátelil s Kateiným mazlíčkem, fenkou pitbula jménem Ashlyn. Fenka chtěla Eta ihned chránit, a to od první chvíle, kdy se s ním setkala.

Nová zvířecí maminka

Ashlyn sledovala Eta a dívala se na něj, jako by byla jeho maminkou. Naučila ho, jak očichat stopy a jak se orientovat v lese. Také mu ukázala, na co si má dávat pozor. Kate to přišlo naprosto fantastické. Ti dva se okamžitě propojili. Ashlyn Eta hlídala, mohli spolu být celé hodiny venku v lese.

Eto se naučil rybařit

Jakmile Eto vyrostl, Kate a Ashlyn se rozhodly naučit mývala rybařit. Později s ním šly plavat. Eto stále procházel mezi jejími chodidly a také hledal raky. Vztah obou zvířat se brzy rozrostl z role matky a syna na nejlepší přátele. Ashlyn a Eto skákali, honili se a pošťuchovali. Ashlyn však přesně věděla, kdy je čas si hrát a kdy pracovat.

Učili jedno druhého

Ti dva se učili navzájem. Kate měla pro Eta zásadu otevřených dveří. Mohl přicházet a odcházet, jak chtěl. V jednu chvíli byl dlouho týdnů pryč, ale za pár měsíců se však vrátil. Z toho důvodu se Ashlyn nebála, že by ji Eto opustil. Byla ráda, že umí přežít v divočině. Kate věřila, že si obě zvířata vzala z nového, neobvyklého přátelství spoustu dobrých věcí.

Úvodní obrázek: Se souhlasem majitelky Kate, Zdroj: Thedodo