Tomu neuvěříte, dokud to sami nezažijete! Nejšílenější cestující v letadle, kteří vás mohou potkat a jejich příšerné zvyky!

Pro ty z nás, kteří neradi létáme je vstup do letadla vždy oříšek, navíc když dostaneme sedadlo přímo u okénka. Jediné, po čem toužíme, je v pořádku přistát a skočit do moře nebo bazénu, které na nás čekají v cíli. Usadíme se, zapneme pás, popřípadě zkontrolujeme děti a v klidu vytáhneme z tašky časopis nebo knihu, jen abychom přišli na jiné myšlenky. Ale počkat! Co to najednou vidíme?

Když je let klidný, mohou nám cestování znepříjemnit ostatní cestující, ať už letí s námi nebo po sobě jen něco zanechali z předchozí cesty. A co je nejhorší? Není, kam utéct! Všichni společně jsme uzavřeni v obrovském dopravním prostředku několik kilometrů nad zemí. Nemůžeme dokonce ani použít mobilní telefon, abychom se odreagovali například prostřednictvím sociálních sítí a sdíleli s přáteli, v jaké situaci jsme se zrovna ocitli.

V rámci internetového světa existuje totiž účet na Instagramu pod názvem Passenger Shaming, kde můžete označit ty nejhorší spolucestující a jejich příšerné zvyky, v jejichž blízkosti prostě nechce být nikdo. Jejich tvůrkyní je bývalá letuška Shawn, která byla tak zneklidněná chováním určitých cestujících, že se rozhodla založit tuto stránku. Ať už se jedná o lidi, kteří si během letu stříhají nehty na nohou, odlupují suchou kůži z pat, holí nohy, suší si spodní prádlo u klimatizace, bojují s drzými dětmi nebo naopak nechají své ratolesti pokreslit celé letadlo.

Zdroj: ladbible.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

V mysli Shawn zůstane jeden incident, jenž ne a ne vyhnat z hlavy. „Nejhorší věc, které jsem mohla být svědkem, bylo, jak jednomu muži skončily vlasy v plamenech, když tajně na toaletě kouřil crack. To se skutečně stalo,“ vypráví Shawn.

Shawn cítila jakousi povinnost sdílet veškeré své zážitky se světem, ačkoli se na takové situace zřejmě nelze nikdy zcela připravit.

Podívejte se na tato videa, která jen dokazují, jak šílené cestování občas může být:

Také jste zažili šílené situace, kterým byste nikdy nevěřili, dokud jim sami nebyli vystaveni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích a nezapomeňte sdílet tento článek s vašimi přáteli a rodinou.

Zdroj: ladbible.com