Tomu neuvěříte, dokud to sami nezažijete! Nejšílenější cestující v letadle, kteří vás mohou potkat a jejich příšerné zvyky!

Pro ty z nás, kteří neradi létáme je vstup do letadla vždy oříšek, navíc když dostaneme sedadlo přímo u okénka. Jediné, po čem toužíme, je v pořádku přistát a skočit do moře nebo bazénu, které na nás čekají v cíli. Usadíme se, zapneme pás, popřípadě zkontrolujeme děti a v klidu vytáhneme z tašky časopis nebo knihu, jen abychom přišli na jiné myšlenky. Ale počkat! Co to najednou vidíme?

Když je let klidný, mohou nám cestování znepříjemnit ostatní cestující, ať už letí s námi nebo po sobě jen něco zanechali z předchozí cesty. A co je nejhorší? Není, kam utéct! Všichni společně jsme uzavřeni v obrovském dopravním prostředku několik kilometrů nad zemí. Nemůžeme dokonce ani použít mobilní telefon, abychom se odreagovali například prostřednictvím sociálních sítí a sdíleli s přáteli, v jaké situaci jsme se zrovna ocitli.

V rámci internetového světa existuje totiž účet na Instagramu pod názvem Passenger Shaming, kde můžete označit ty nejhorší spolucestující a jejich příšerné zvyky, v jejichž blízkosti prostě nechce být nikdo. Jejich tvůrkyní je bývalá letuška Shawn, která byla tak zneklidněná chováním určitých cestujících, že se rozhodla založit tuto stránku. Ať už se jedná o lidi, kteří si během letu stříhají nehty na nohou, odlupují suchou kůži z pat, holí nohy, suší si spodní prádlo u klimatizace, bojují s drzými dětmi nebo naopak nechají své ratolesti pokreslit celé letadlo.

Zdroj: ladbible.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce