Typy empatie na základě znamení zvěrokruhu

Všichni jsme neustále obklopeni energetickými vibracemi, i když o nich nevíme a nevidíme je. Tyto vibrace ovlivňují nás všechny. Mění nás s každým nádechem. Někteří z nás je dokáží vycítit, jiní je nevnímají. Tyto drobné změny či vibrace nazýváme empatii. Jenže všichni empati nejsou stejní a existuje hned několik typů, které se liší podle znamení zvěrokruhu.

Beran, Býk a Blíženci

Berani se vyznačují silou jara. Energie v nich běží zvláštním způsobem, protože když slunce vstoupí do jejich znamení, vše je nutí zvítězit v boji proti zimě. Tím jsou Berani podobní zvířatům. Možná budou chtít dokonce lovit nebo rybařit. Býk je fyzicky vnímavý empat. Když slunce vstoupí do Býka, věci se stanou skutečnými a vše se zhmotní.

Býk je typem empatů, kteří ve skutečnosti zrcadlí své emoce do vlastního těla. Tyto psychosomatické příznaky jsou pro ně extrémně běžné. Jejich zdravotní problémy jsou další formou empatie. Blíženci jsou velmi citliví lidé, kteří se dokáží naladit na hlasy a vibrace z celého okolí. To z nich dělá telepatické empaty, kteří mohou snadno přijímat a odesílat zprávy komukoli, komu se jim zlíbí. Telepatie je vzácný dar a mocná zbraň. Používejte ho moudře.

Rak, Lev a Panna

Raci jsou nejcitlivějším jedincem a nejčistějším typem empatů. Můžeme je nazvat pravými empaty, protože mají přirozenou schopnost cítit zvlnění jakékoli emoce. Připadá jim to přirozené, ale hodně je to mění. Měli by si proto dávat pozor na své myšlenky a změny v psychice. U Lvů je úžasné, kolik toho mohou cítit, když se dotknou něčeho, co patří jinému člověku.

Klíčem je nechat se osvobodit a nechat se naplnit emocemi. Cokoli může změnit vaši náladu. Možná jste si toho na sobě sami všimli. Panna je přírodní empat. Ze všech empatů jsou nejvíce a přímo ovlivněni květinami, rostlinami a stromy kolem nich. Nejlepšími přáteli jsou pro ně levandule, máta a rozmarýn. A obecně se hodně pohybují kolem botaniky, protože jim to pomáhá.

Váhy, Štír a Střelec

Váhy jsou emocionálně vnímavým empatem. Mohou cítit emoce blízkých lidí, což nakonec ovlivní u jejich úsudek. Výkyvy nálad jim tato úžasná schopnost způsobuje. Když se neučí rozlišovat mezi emocemi, mohou být extrémně silné. Štír přirozeně vnímá duchy a další neviditelné objekty kolem nás. Není divu, že jsou považováni za nejlepšího kouzelníka a často se mezi nimi vyskytují média, která jsou schopná komunikovat s různými entitami.

Navíc je můžete ovlivnit tím, že se pro ně stanete světelným majákem. Kromě toho jsou schopni získat cenné informace o entitách. Klíčem k této schopnosti je cítit se v bezpečí. Střelec neustále hledá, co má za život a dokáže se empaticky cítit i za jiné lidi. Oceňuje čestnost a přímočarost. Pokud ho někdo zradí, dokáže se k němu okamžitě otočit zády, dokud nevyjde najevo pravda.

Kozoroh, Vodnář a Ryby

Každý Kozoroh je hodně spojený se Zemí. Někteří z nás mají úžasnou schopnost cítit, co trápí přírodu. Navíc mají jedinečnou dovednost snímat geomantické vlny, které proudí pod nimi. Geomantičtí empati tak mohou instinktivně vycítit, co je s daným místem špatně. Vodnář se narodil, aby se spojil se vším a všemi kolem sebe. Díky tomu jsou velmi silní empati.

Mohou cítit, zda je Země plná energie nebo nemocná. Vodnáři cítí také emoce blízkých lidí, ale také celých regionů nebo kontinentů. Jde o jedinečnou schopnost, díky které mohou dále růst. Ryby mají jedinečnou schopnost vycítit, co se děje v různých rovinách, včetně astrální roviny. Proč je to důležité? Ve skutečnosti mohou cítit emoce, které ostatním dochází mnohem pozděj. Snímání astrální roviny může rybám pomoci vyhnout se toxickým lidem.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namastest.net