Účesy, kterým byste se měly vyhnout vždy a všude

Váš vzhled může vypovídat o vaší osobnosti a životním stylu. Tím hlavním jsou vždy vaše vlasy. Pokud váš účes vypadá dobře, pak celá vaše osobnost bude vypadat dokonale. Ovšem jsou také účesy, které celé vaše snažení mohou v mžiku zničit. Následující seznam vám ukáže, že není účes jako účes a čeho se vyvarovat, abyste nevypadaly levně.

Vyhněte se klasickým gumičkám

Nikdy byste neměly své vlasy stahovat klasickou gumovou nebo látkovou gumičkou, což znamená, že byste měly být velmi pečlivé při výběru různého příslušenství do vašich vlasů. Místo klasických gumiček si zkuste vlasy svázat tenkou, skoro neviditelnou gumičkou nebo vázankou v barvě vašich vlasů.

Používání skřipců do vlasů

Skřipce jsou ideální, pokud se chystáte koupat nebo si čistit zuby. Pokud s nimi ovšem chcete vyjít ven do společnosti, vyberte si některé stylové a elegantní vlasové spony. Budete vypadat krásnější a sebevědomější.

Kudrliny s ofinou

Tento účes je kombinací dvou různých věcí – kudrlin a ofiny. Vždy si raději vyberte pouze jednu z nich.

Mokrý vzhled

Sčesávání mokrých vlasů dozadu akorát umocňuje to, že budete vypadat levně. Nikdy proto nepoužívejte příliš mnoho gelu nebo jiných vlasových produktů, které by z vašich vlasů vytvořily jednu velkou mastnotu.

Utažený zadní culík

Culíky mohou vždy vypadat stylově. Existují dva typy – vysoký a nízký. S vysokým culíkem budete vypadat chytřejší a sexy. Nízký culík také není špatnou volbou, pokud se vytvoří správně. Pokud nejste zrovna milovnicemi takového účesu, zvolte rádoby ledabylý drdol, který vám dodá čistě ženský vzhled a vpředu vaše vlasy načechrá.

Neviditelné sponky

Vždy vybírejte sponky, které odpovídají nebo ladí barvě vašich vlasů.

Drdol ve tvaru koblihy

Pokud si v dnešní době vytvoříte na hlavě drdol, co vypadá jako kobliha, budete vypadat, že máte dvě hlavy. Takový účes je příliš vysoký, raději zvolte volný, nízký a přirozený drdol.

zdroj: banter.fun