Láska k profesi i dětem. Učitelka mateřské školy během léčby rakoviny pokračuje ve výuce z nemocničního lůžka

Tato úžasná pedagožka, přestože se léčí s rakovinou, se rozhodla nevzdat a pokračovat ve své práci z nemocničního pokoje. Její příběh obletěl internet. Ukazuje všem nesmírnou odvahu a také lásku ke své práci i dětem, které učí.

Pokračuje v učení i během chemoterapie

Kelly je 54letá učitelka v mateřské škole a je jedním z pedagogů, na které nezapomenete do konce svého života. Je milá, starostlivá a svou práci dělá výjimečně dobře. V oblasti školství se pohybuje 32 let, z toho posledních 12 vyučuje děti v mateřských školách.

Svou práci miluje

Kelly podle ředitele školy miluje svou práci a je jí také velmi oddaná. Její nepřítomnost ve škole nebo školce můžete spočítat na prstech jedné ruky. Ani ve chvíli, kdy jí diagnostikovali rakovinu vaječníků v terminálním stádiu, nevzdala se. V učení pokračuje i nadále z nemocničního pokoje, což všechny, kdo o jejím příběhu slyšeli, dojalo.

Učitelka ze školky uvedla, že její studenti jí dodávají sílu, kterou potřebuje k pokračování v léčbě, a jsou pro ni „tím nejlepším lékem“ proti rakovině. Nadšeně zdůrazňovala: „Pro mě je školka jako výlet do Disneylandu. Každý den je výjimečný! Moje děti jsou tak nadšené. Učíme se a vždy se smějeme. Je to zábava, i když jsme od sebe daleko.“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: cbsnews.com