Ukončete věčný boj se striemi. Máme pro vás recept na domácí peeling, jenž vyhladí a obnoví vaši pokožku

Strie – jak se jich zbavit, jak jim vůbec předejít, jak je schovat, to jsou věčné otázky, které si pokládají především ženy, ale ani někteří muži se jim nevyhnou. Rychlý úbytek nebo nárůst hmotnosti často způsobují, že se na našem těle vyskytnout tmavé, někdy světlé, hluboké čáry, jež působí, jako kdyby nás někdo poškrábal velikými ostrými drápy.

Nechcete-li tomuto problému nadále čelit, je třeba do své stravy zahrnout spoustu čerstvého ovoce, zeleniny, bylinek, ořechů a hlavně spoustu čisté vody, která vaše tělo bude hydratovat zevnitř a stane se tak skvělou prevencí před vznikem strií. Z vnějšku zase pomáhejte pokožce k dostatečné hydrataci prostřednictvím hydratačních krémů a olejů.

Domácí přípravek pro odstranění strií

Pokud už patříte mezi ty, kteří se se striemi potýkají, víme, jak vám pomoci.

Ingredience:

  • 1 PL soli
  • 1 PL cukru krystal
  • ½ šálku rostlinného oleje

Postup:

Smíchejte všechny složky tak, abyste vytvořili sladko-slaný peeling.

Aplikace:

Nejefektivnějším způsobem, jak peeling aplikovat, je ve sprše. Opláchněte jemný kartáč nebo žínku teplou vodou a naneste domácí směs. Jemně masírujte pokožku celého těla. Provádějte pravidelně, dokud nebudete spokojeni s výsledky.

Jak se vám dnešní článek líbil? Jak bojujete proti striím vy? Dejte nám vědět své zkušenosti do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com