Tatínek se otočil a batolecí dvojčata provedla plánovaný únik. Takovou neplechu by v jejich věku nečekal žádný rodič

Výchova a péče o dvojčata je mnohem náročnější, protože se místo jednoho malého dítěte staráte hned o dva. Navíc vymýšlejí různé neplechy a rodiče se často nestíhají divit, co jejich ratolesti zase provedly. 

Vynalézavé děti

Každý rodič ví, že jsou děti velmi vynalézavé. Vždy jsou mnohem chytřejší, než by se mohlo zdát a neustále nám to dokazují. Dokonce i ve velmi útlém věku nastane okamžik, kdy se otočíte zády a vaše dítě udělá něco naprosto nečekaného, co vám vyrazí dech. Dvojčata v dnešním příběhu přesně tohle udělala.

Úžasný trik

Iris a Ella jsou dvojčata, o kterých se nedávno jejich rodiče dozvěděli zajímavou věc. Mají totiž zvláštní talent na útěk. Jejich matka, Jessica Mace, vše zachytila na kameru a ihned věděla, že má velmi talentované děti. Dvojčatům je teprve jeden rok, ale již nyní se naučila zajímavý trik. Umí si totiž otevřít bezpečnostní branku, kterou rodiče umístili do dveří u kuchyně.

Táta se otočí zády a nestačí se divit

Jakmile se tatínek dvojčat přesune do kuchyně, aby udělal večeři, dvojčata se zvednou a během chvilky otevřou bezpečnostní uzávěr na brance. Chvilku se jim to nedařilo, ale Ella je velmi zručná a během chvilky dokázala branku otevřít. To, co přišlo potom, bylo ještě úžasnější. Děti branku otevřely, prošli do kuchyně a potom za sebou Ella zavřela. To je od ročního dítěte neuvěřitelné chování, které by nečekal žádný rodič. Je vidět, že jsou dívky velmi chytré a ví, že jejich rodiče branku vždy zavírají.

Někdo může říct, že jde pouze o náhodu

Nakonec existují také videa psů, kterým se povedlo něco podobného, a dokázali se dostat z kotce. Tohle je ale jiné. Ella jasně sledovala, jak její otec branku otevírá a přesně ho napodobila. Děti samozřejmě opakují chování svých rodičů, ale většinou až v trochu vyšším věku. V jednom roce je to skutečně úžasné.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Parentingisnteasy.co