Senior nikdy nepolevil v hledání ztraceného pejska. Po dlouhých letech odloučení se dvojice konečně setkala

Dvaašedesátiletý Giorgi přišel o svého milovaného psa Jorgeho v roce 2015. Vzhledem k tomu, že domácí mazlíčci jsou jako členové rodiny, tři roky pročesával ulice gruzínského hlavního města Tbilisi, aby svého pejska našel. Na každém rohu vylepoval letáky žádající o jakoukoli pomoc.

Setkání dvou nejlepších přátel

Po několika falešných tipech konečně obdržel Giorgi telefonát od pracovníka divadla, který zahlédl psa odpovídajícího popisu a fotografii na Giorgiových plakátech, jak bloudí poblíž městské třídy Rustaveli. Giorgi spěchal na místo, kde byl Jorge údajně viděn a našel psa stočeného pod stromem. Když na něj zavolá jménem, strhne se ta nejsladší scéna, jakou můžete vidět. Jorge nejen reaguje na jméno, ale také poznává svého pána a radostí sebou začne nekontrolovatelně házet ze strany na stranu.

Dojemná scéna byla zachycena na video

Jorge svého majitele očichával, kňučel, vrtěl ocasem a vrhal se na Giorgiho předními tlapkami. Je to až k nevíře, že si Jorge Giorgiho pamatuje a přežil tolik let sám v ulicích hlavního města. Není jasné, kde se Jorge celé ty roky potuloval, ale žlutý štítek na psím uchu značí, že byl v určitém okamžiku pracovníky kontroly toulavých zvířat označen jako neškodný pro společnost, byl očkován, kastrován a následně propuštěn. Ulice Gruzie trápí vysoký počet toulavých psů, můžete jich najít více než 50 000. Naštěstí je většina z nich neškodná, ale pohled je to velice smutný. Jsme rádi, že tento příběh měl šťastný konec, více takových.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk