Úsměv jako ze žurnálu – více než 9000 jich už vyrobili na této klinice

Trápí vás křivé, ulomené či nehezky zabarvené zuby? Vězte, že estetická stomatologie dnes dokáže vyrobit tzv. hollywoodský úsměv během několika hodin. Za službami špičkové estetické stomatologie nemusíte cestovat do zahraničí, dostupná je vám i v tuzemsku!

Pokud se svěříte do rukou zkušeného stomatologa využívajícího kvalitní materiály, můžete se těšit na to, že váš úsměv bude vypadat přirozeně po dlouhá léta s tím, že se nebudete muset nijak omezovat, např. změnou jídelníčku či při vykonávání sportovních aktivit.

Změna, která je maximálně šetrná k zubům

Dokonalý úsměv nemusí znamenat výrazné zásahy do stávajícího chrupu, důležité je však obrátit se na ordinaci estetické stomatologie, která dokáže kombinovat více zákroků, např.:

  • rovnátka,
  • bělení zubů,
  • zubní fazety a zubní korunky.

Sjednejte si termín úvodní nezávazné konzultace

Takové ordinace najdete u společnosti DentaLabs s.r.o., kterou najdete v Praze na Bubenském nábřeží. Představu o tom,  jak může váš úsměv vypadat po využití služeb DentaLabs s.r.o., si můžete udělat na stránkách https://www.dentalabs.cz, kde rovněž najdete: informace o ceně jednotlivých zákroků, reference klientů, formulář pro sjednání úvodní bezplatné a nezávazné konzultace, na které vám pracovník DentaLabs s.r.o. zhotoví scan zubů, na základě kterého pak vytvoří 3D vizualizaci vašeho úsměvu. Je pak pouze na vás, jestli se rozhodnete využít nabídky na vylepšení úsměvu.

Služeb společnosti DentaLabs s.r.o. využilo v posledních 3 letech více než 9 000 pacientů z České republiky i zahraničí. Investice do nového úsměvu je možné si rozložit do několika pravidelných splátek.

I vy se můžete brzy těšit z dokonalého úsměvu, sjednejte si úvodní bezplatnou a nezávaznou konzultaci, na které se dozvíte podrobnosti.