Vdova adoptovala jediného psa v útulku, kterého nikdo nechtěl. Její důvod obměkčil srdce všech!

Melani si kdysi prošla velice těžkým obdobím, kdy během jednoho měsíce ztratila jak svého milovaného manžela, tak i svého psa. Byla to pro ni ta nejhorší doba, jakou kdy zažila, takže by každý jistě pochopil, že by se cítila osamělá a smutná. Ale místo toho, aby podlehla depresi, se rozhodla se samotou zatočit, jak se patří.

Vydala se do místního zvířecího útulku hledat nového společníka, s kterým by trávila veselé chvíle. Když ale pracovníci útulku vyslyšeli její požadavky, byli více než překvapeni. Požádala je totiž o toho nejstaršího a nejvíce nechtěného psa, kterého na místě mají. A tak jí byl představen Jake, dvanáctiletý pes se špatným stavem srsti, špatnými zuby a trpící nevyléčitelnou rakovinou. Nebohé stvoření se samozřejmě nenacházelo na vrcholu seznamu adopcí, po kterých by lidé toužili, ale Melani se po krátkém, společně stráveném čase, rozhodla.

„Půjde se mnou domů,“ řekla. Nyní má Jake, kterého absolutně nikdo nechtěl, nový domov a nového nejlepšího přítele. Tráví společně šťastné chvíle a Jakův i Melanin život vypadají zase o něco radostněji. Adopce starších psů není zcela běžnou záležitostí, zejména těch, kteří na tom nejsou zdravotně dobře podobně jako Jake, ale i tací se mohou stát skvělými společníky, jak zjistila i Melani. Moc dobře si uvědomuje, že Jake tady už dlouho nebude, ale jejím cílem je, aby dožil svůj život šťastně a pohodlně, jak jen bude v její moci.

Co říkáte na tento dojemný příběh? Pokud se vám líbil, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org