Oddanost až za hrob. Věrný pejsek umírá pouhých 15 minut po páníčkovi

Stuart Hutchison byl diagnostikován s nádorem na mozku a jeho věrný francouzský buldoček Nero ho od té doby neopustil. Bohužel i po několika kolech operací a chemoterapie Stuart zemřel ve věku 25 let. Jeho věrný pes zemřel jen o 15 minut později na zlomené srdce.

Mladý muž chtěl zemřít doma

Stuart měl tři psy, ale on a Nero měli k sobě nejblíže. „Před čtyřmi týdny jsme dostali Stuarta domů, chtěl zemřít doma, protože se tam narodil. Starali jsme se o něj. Čekali jsme na tu chvíli, věděli jsme, že přijde, ale i tak to bylo těžké. Pořád je to šok,“ vypráví Stuartova matka.

 

Přes veškerou snahu lékařů muž zemřel

Na konci roku 2018 Stuart nastoupil do nemocnice, aby začal s chemoterapií, a poté podstupoval vyšetření každé tři měsíce. Na vyšetření v březnu lékaři uvedli, že chemoterapie funguje. S Danielle, se svou partnerkou, odjeli v květnu na dovolenou do Španělska, kde ho však začala trápit bolest ruky. Šel tedy na kontrolu a všichni byli přesvědčeni, že se nic neděje. Ovšem v červnu bolest začala mít vliv na celou jeho paži a tehdy lékaři provedli další vyšetření. Rakovina zachvátila celý jeho mozek. Rozšířila se do jeho kostí a pánve.

Se svým pejskem byli nejlepšími přáteli

„Vždy jsme věděli, že smrt jednou přijde. Stuart byl silný, milující charakter, všichni ho milovali,“ dodává jeho matka. Nero, Stuartův oddaný a loajální francouzský buldoček, zemřel pouze 15 minut poté, co Stuart vydechl naposledy, na zlomené srdce.

Úvodní obrázek: S vědomím rodiny Hutchison, Zdroj: People.com