Matka z Vietnamu a otec Afričan. Mimořádná krása jejich dcery přitahuje pozornost celého světa

Děti smíšených párů jsou často ty nejkrásnější. Od svých rodičů si vezmou jen to nejlepší, což má za následek jedinečný zevnějšek. Dítě Nigerijce a Vietnamky už potěšilo svým vzhledem mnoho uživatelů internetu. Nikdo nepochybuje o tom, že z dívky vyroste krásná žena, která by se mohla dát na dráhu modelky.

Přeskočila jiskra

Lee Fong se narodila ve Vietnamu. Se svým manželem se seznámila přes YouTube díky tomu, že provozoval populární sportovní kanál, jehož ženin otec byl velkým fanouškem. Žena pohledného CJe nejprve naprosto ignorovala. Jeho kanál jí připadal nudný a nechápala, proč na otce tak zapůsobil. Jednoho dne ho potkala naživo, aniž by vůbec poznala, že se jedná o CJe, zamilovala se až po uši.

Dívka s neobyčejnou krásou

Pár brzy na to pořádal svatbu a usadil se v Nigérii. Rychle se však plány změnily a manželé se nakonec rozhodli žít ve Vietnamu. Kvůli etnické neochotě to však nebyl nejlepší nápad. Vietnamci se k cizím lidem nechovají přátelsky, ale manželé tomu nehodlali věnovat pozornost. Chtěli žít šťastný život. Přes rozdíly související s etnickými rozdíly se rozhodli mít dítě.

Již od narození jejich malé holčičky kdykoli se pár vydá na procházku s dcerkou, okamžitě dítě upoutá pozornost všech kolem. Není také divu. CJ pochází z Nigérie a Lee z Vietnamu, kombinace genů těchto dvou má za výsledek narození dívky s mimořádnou krásou. Jejich dcera si vzala od každého jen to nejlepší a její vzhled je skutečně jedinečný.

Úvodní obrázek: S vědomím Lee Fong, Zdroj: Skubizo.hu