Místo moře a sluníčka návštěva zvěrolékaře. Mladý pár na dovolené zachránil život uplakanému štěněti

Dovolená je obvykle časem, kdy relaxujeme, hledáme nová dobrodružství, doplňujeme energii na další pracovní maraton, ale hlavně se chceme bavit. Tento pár na svou dovolenou nikdy nezapomene, a to ne z důvodu, že by zažili náramnou legraci, ale proto, že našli někoho, kdo jim změnil život.

Na pláži našli nového člena rodiny

Dovolenou máme často spojenou s mořem, pláží, koktejly a opalováním. Přesně na takovou činnost se chystal i tento pár, který si užíval volno plnými doušky. Když vyrazil na nejbližší pláž, všiml si však něčeho nezvyklého. Po pláži běhá spousta lidí, dětí, někdy i zvířat, ale tentokrát věděli, že se dívají na něco neobvyklého.

Manželé pomohli opuštěnému štěněti

Výlet na pláž Playa Blanca v Kolumbii se změnil v záchranu opuštěného štěněte. Bylo vyhublé, hladové a vystrašené. Jeho oči mluvily za vše. Toužily jen po lásce a domově. Malé štěně bylo evidentně ponecháno svému osudu, a to vedle kontejneru na odpadky. Štěstí, že ho tento pár dokázal najít včas.

Manželé už nedokázali štěně opustit

Místo opalování tedy pár vyrazil k veterináři. Díky tomu si vypěstoval u štěněte důvěru. Cestou jej manželé nakrmili, podali vodu a okamžitě k němu přilnuli. Jako kdyby osud štěněte a jejich byl provázaný. Měli ho najít zrovna oni. Už se jej nedokázali vzdát.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rolloid.net