Vyberte první zvíře, které vás na obrázku zaujme a odhalte co se skrývá ve vašem podvědomí!

Podvědomí dokáže říct mnoho o naší osobnosti, možná více, než si myslíme. Odborníci tvrdí, že podvědomí je jako úložná schránka, která v sobě drží všechny naše záliby, nepřátele, přesvědčení, obavy, vzpomínky a dovednosti a je postavena ze všeho, co jsme viděli a prožili, jen si to už pořádně nepamatujeme. Zajímavé je, že podvědomí je přímo napojené na naše vědomé chování a v takovém případě se v našem těle děje proces, kdy oči vidí celý obraz, ale mozek si jen vybírá to, co je pro nás osobně relativní. Zkuste si následující test a získejte další informace o vaší osobnosti.

Bez dlouhého přemýšlení se podívejte na obrázek a a vyber zvíře, které uvidíte jako první.

Zebra

Nejlépe vás vystihují slova vtipní, vlivní a charismatičtí. Jste velmi aktivní a spontánní lidé, pro okolí je vaše osobnost nakažlivá a lidé vás budou vždy rádi následovat. Poskytujete skvělou společnost, oplýváte bezkonkurenčními komunikačními schopnostmi, takže co se zaměstnání týká, byli byste velmi dobří prodejci. Vždy budete potřebovat něco nového, stereotyp vás začne brzy nudit.

Kočka

Nemáte moc rádi přílišné mluvení, proto si spousta lidí o vás myslí, že jste plaší. Skutečnost je ale taková, že dáváte přednost pozorování z dálky a vyhodnocujete to, co vidíte. Nestaráte se o to, co si lidé kolem o vás myslí a ocenili byste od nich to samé. Vytváříte si svá vlastní pravidla a těch se držíte. Jste nezávislí a soběstační lidé.

Kachna

Jste 100% optimisté a absolutně nic nemůže způsobit, že byste se cítili špatně. Sklenici vidíte vždy z poloviny plnou než prázdnou. Žijete okamžikem a milujete zkoušky života v jejich nejvyšší možné míře. Vychutnáváte si poznávání nových míst, dovedností a vaše zvědavost nemá naprosto žádných hranic.

Koala

Jste klidní a každý den žijete svým vlastním tempem. Jste velmi laskaví, citliví, pečliví a ohleduplní lidé, kterým stačí zavolat a hned přijdou na pomoc, aniž by čekali něco na oplátku. Moc se nevyžíváte v okázalých večírcích a raději strávíte čas v tichu u dobré knihy nebo pěkného filmu.

Slon

Jste velice originální a hluboce vás zajímá, co se kolem vás děje. Jste věrní, zodpovědní a vaše rodina a přátelé se na vás vždy mohou spolehnout. Vždy se snažíte najít řešení nejrůznějších situací, nejste pouze dobrými posluchači, ale umíte i jednat. Rodina a přátelé jsou pro vás prioritou a sami se cítíte dobře, když se cítí dobře i lidé kolem vás.

Medvěd

Oplýváte logikou, jste konzervativní a tradiční, své hodnoty máte nastavené vysoko a podle nich také určujete svůj život. Nemáte rádi hluk společnosti nebo rušné prostory. Vyhledáváte harmonii, jste velmi citliví, zamyšlení a diplomatičtí. Věříte, že pravidla a předpisy mají smysl a spontánní rozhodnutí se vám spíše příčí. Umíte tvrdě pracovat, jste maximalisté a slovo „termín“ berete velmi vážně a to samé očekáváte i od ostatních.

Žirafa

Jste velmi společenští a přirozeně veselí lidé. Dokážete se přizpůsobit jakékoliv skupině a stát se během chvíle jejím středem. Rádi mluvíte a vedete kvalitní rozhovory. Ačkoliv se zdá, že vás nemůže absolutně nic rozházet, jste velmi citliví. Loajální ke svým přátelům a to samé očekáváte od nich. Nelíbí se vám zajetá rutina a je velmi pravděpodobné, že často měníte práci nebo své záliby.

Prase

Jste nezávislí a nejlépe pracujete, když jste sami. Máte velmi bystrou mysl, která jede více jak na 100% a zpravidla nemáte čas ostatním vše vysvětlovat. Věnujete pozornost detailům, máte skvělou paměť a výjimečné analytické dovednosti, které se mohou efektivně projevit v jakémkoliv vyšetřování. Extroverti sice přímo nejste, ale rádi se setkáváte s jinými lidmi.

Králík

Jste kreativní, plní energie a vaše veselí je přímo nakažlivé. Kamkoliv jdete, vždy s sebou přinesete smích a radost a každý by byl nejraději vaším přítelem. Váš neuvěřitelný smysl pro humor vás okamžitě dostává do středu veškeré pozornosti, ať už jste kdekoliv. Někteří lidé si mohou myslet, že jste trochu povrchní, ale to je velmi daleko od pravdy. Jste empatičtí a jste rádi, když se lidé kolem vás smějí. Ovšem někdy i vy potřebujete přestávku.

Lev

Jste přirozeným vůdcem a moc dobře víte, jak přesvědčit lidi, aby vás následovali k dosažení společného cíle. Někdy to ale přeženete a máte tendenci být až moc dominantní, kdy vaše touha po moci může být pro ostatní až příliš. Nebojíte se žádných výzev, ve skutečnosti se vám líbí, protože vám dávají příležitost ukázat, co ve vás je. Jste velmi soutěživí a máte mimořádné strategické dovednosti.

Sova

Jste analytičtí a hluboce uvažující lidé, kteří dávají přednost práci o samotě. Máte rádi klid a necítíte se dobře během společenských událostí. Chcete mít vše zorganizované, každá chaotická situace vás pouze rozčiluje. Jste perfekcionisté a od ostatních někdy očekáváte to samé. Mějte na paměti, že všichni jsme dokonalí ve své vlastní nedokonalosti. I když nejste kdoví jak společenští, lidé s vámi rádi tráví čas kvůli vaší neuvěřitelné inteligenci a smyslu pro humor.

Jaké zvíře jste vybrali? Sedí popis na vaši osobu? Dejte nám vědět do komentářů. Sdílejte tento test se svými přáteli a rodinou, aby i oni poznali, co skrývá jejich podvědomí!

zdroj: brightside.me