Vyberte si květinu a ověřte si svou ženskost. Vaše volba odhalí zbraně, jakými působíte na muže

Dnes vám přinášíme jednoduchý test s květinami. Je tedy určený spíše pro ženy, které si na základě tohoto psychotestu ověří svou ženskost, vaše charakterové vlastnosti něžného pohlaví. V paletě květin si vyberte tu, která si ihned získala vaše srdce a kterou byste darovala milované osobě. Níže si pak přečtěte popis vaší osoby. Pokud dáváte přednost dvěma květinám, znamená to, že v sobě máte dvě ženské energie.

Prvosenka

Příliš se nestaráte o hodnocení a názory ostatních lidí. Znáte svou cenu a stačí vám malý okruh blízkých lidí, jejich názor je pro vás důležitý. Je pro vás obtížné věřit jiným lidem, ale pokud si přece jen získají vaši důvěru, položila byste za ně život. Pokud vás ale někdo zradí, nikdy mu neodpustíte.

Sluší vám jak sukně, tak kalhoty, ve všem vypadáte dobře. Dáváte přednost méně výrazným odstínům rtěnky, i když vaše barva je sytě červená.

Karafiát

Roztomilá, romantická, něžná holka, to jste přesně vy. Ideální žena, o které sní spousta mužů. Váš vzhled v nich evokuje ochranáře, působíte, že potřebujete, aby o vás někdo pečoval. Ráda přijímáte dary a jiné známky pozornosti. Vaše spontánní upřímnost a vřelá něha každého očaruje. Ženy se s vámi chtějí přátelit a muži se snaží získat vaši přízeň. Pod tímto vzhledem bezbranné holčičky je ale ocelové jádro, tvrdé a nekompromisní. Vždy přesně víte, co chcete, a téměř vždy to získáte.

Vypadáte úžasně naprosto ve všem, především v šatech, krajce a oblečení s květinami. Jemné odstíny vám dodávají kouzlo.

Kopretina

Máte tolik pozitivních vlastností, že je velice obtížné vyzdvihnout ty hlavní. Jste čestná, upřímná, skromná žena, která dokáže podpořit každého v jeho těžké chvíli. Stoicky snášíte zkoušky života a ve víře v lepší budoucnost překonáváte největší potíže. Každý muž by se rád oženil s ženou jako jste vy. Skvěle vypadající, schopnou uvařit chutné jídlo a vytvořit teplo domova, loajální a skromnou. Co jiného by si muž mohl přát? Z nějakého důvodu však nemáte to štěstí, abyste toho pravého potkala.

Sluší vám hlavně bílá a černá barva.

Gerbera

Chodící optimismus, slunce, zdroj energie. To jsou slova, která vás naprosto přesně vystihují a musíte je slýchávat často. Váš úsměv dokáže roztavit srdce každého muže, dokonce i toho nejdrsnějšího. Zbožňujete mužskou pozornost, často se s muži spřátelíte, ale přátelství obvykle končí tím, že se do vás zamilují. Ráda na muže zapůsobíte, ale málokterého si připustíte k tělu, ovšem ten, kterému se to povede, získá tu nejlepší ženu svého života a lásku až do konce svých dní.

Ráda experimentujete se svým vzhledem a je to tak dobře. Neuvěřitelné a extravagantní oblečení, účesy a kosmetika jsou pro vás to pravé ořechové.

Růže

Moc dobře víte, že jste krásná, komplimenty na svůj vzhled slyšíte zprava zleva. Přesto nesoudíte lidi podle jejich vzhledu, ale vnitřních kvalit. Dobře se vyznáte v lidech, víte, co skrývají a nikdo vám neunikne. Spousta vašich přátel o vás často mluví jako o psychologovi.

Jste žena, která přesně ví, jak se luxusně obléknout i při skromném rozpočtu. Sluší vám zlato a přináší vám i úspěch.

Fialka

Jste výjimečná žena. Navenek vypadáte chladně a klidně, ale uvnitř vás hoří vášeň. Muž, kterému se ji podaří odhalit, bude skutečně šťastný. Přitahujete spoustu mužů a ani o tom nemusíte vědět, protože mají strach se k vám přiblížit kvůli vaší tvrdé skořápce.

Obrázky: Freepik