Vyberte si oko, které je podle vás nejzajímavější a zjistěte skryté tajemství o vaší osobnosti!

Naše podvědomí je velmi temné místo, které k úplnému pochopení vyžaduje roky a roky psychoanalýz. Může odhalit naše nejhlubší obavy, skryté touhy i potlačené emoce. Někteří lidé však neznají ani ty nejzákladnější rysy jejich osobností. Proto jsem si pro vás připravili tento zábavný osobnostní test, který vám pomůže pochopit, jakou jste osobou a jaký je váš psychologický a emocionální stav.

Podívejte se na obrázek a vyberte oko, které vás jako první zaujme, nad výběrem dlouze nepřemýšlejte, použijte pouze svou intuici.

1.

Jste otevřená duše.

Jste velmi jemný a empatický člověk, který komukoli otevře své srdce. Věříte spíše v získávání zkušeností než v uzavírání se do vlastního světa. Raději si ublížíte nebo se zklamete, než abyste neměli žádné emoce. Přesto se snažíte vyhnout tomu, aby okolní svět objevil vaše starosti a nejistoty. Neradi sdílíte své problémy s ostatními lidmi – myslíte si, že vaše problémy by neměly být veřejné.

Neustále se snažíte být k dispozici druhým lidem. Pomáhat jiným, je jednou z vašich nejlepších vlastností.

2.

Jste svědomitá osoba.

Považujete se za spravedlivou osobu. Spravedlnost je jedna z vašich základních životních hodnot a snažíte se podle ni žít. Když poznáváte nové lidi, dáváte si záležet, abyste udělali vynikající první dojem a máte v hlavně jasný obraz svého ideálního já. Jste také přesvědčeni, že vaše činy mají obrovský dopad na životy druhých, bez ohledu na to, jak velkorysé nebo drobné by mohly být.

Nemůžete vystát pohled na trápení a nespravedlnost kolem vás a svým jednáním se je snažíte napravit. Motto vašeho života je: “Chovám se tak, jak bych chtěl, aby se druzí chovali ke mně”.

3.

Jste osoba žijící minulostí.

Hluboko uvnitř máte pocit, že jste uvězněni, ale mnohdy nemůžete s jistotou určit, odkud tento pocit bere. Jste typ člověka, který má velmi divokou a nepříjemnou minulost , která vás dodnes ovlivňuje. Často máte pocit, že váš život je jen špatný vtip. Přesto jste velmi silná osobnost a vždy se v každé situaci snažíte nalézt klid a mír.

V životě vám bylo hodně ublíženo, ale své nejtemnější myšlenky se před světem snažíte skrývat a řešit je na vlastní pěst. Máte vynikající odhad charakteru a umíte vyzdvyhnout přednosti druhých.

4.

Jste filozofická osoba.

Rádi pozorujete a analyzujete do detailů okolní svět. Zkoumáte slova a obrázky, aby vám svět dával smysl. Každá věta je pro vás hádankou a vy ji musíte kousek po kousku rozdělit, protože to je jediný způsob, jak získat její pravý význam. Díky tomu mnohdy dokážete poznat hlubší význam věcí. Nadruhou stranu občas přemýšlíte a analyzujete zbytečně moc.

Velmi často se ztrácíte ve svých vlastních myšlenkách a to způsobuje, že se váš pohled na svět stane rozmazaným. Mnohdy nedokážete správně určit, co je považováno za “správné” a “špatné”.  Vnímáte život jako komplikovanou hádanku a snažíte se najít všechny její chybějící kousky.

Jste srozuměni s faktem, že nenajdete význam úplně všeho.

Ve čtení článku pokračujte na další stránce