Nevěsta v předvečer svatby odhalila ženichovu nevěru. Způsob, jakým se mu u oltáře pomstila, nechal svatebčany v naprostém úžasu!

Svatební den je většinou nervyrvoucí období, ale zpravidla se jedná o pozitivní stres, znáte to – motýli v břiše a bušící srdce. Ale existuje jedna nevěsta, která se setkala s úplně jiným druhem nervů, když noc před svatbou odhalila nevěru svého budoucího manžela. Objevila totiž řadu textovek od telefonního čísla, které neznala. V tu chvíli, kdy ji došlo, že její nastávající vede dvojí život, se jí obrátil život vzhůru nohama. Následně se žena svěřila na sociální síti, jak se se zradou vyrovnala a podělila se s ostatními o svou dramatickou pomstu.

Večer před svatbou si nevěsta užívala popíjení se svými družičkami, když jí zazvonil telefon. Očekávala, že se bude jednat o další gratulaci k velkému dni, ale čekalo ji nemilé překvapení. Zobrazila se jí totiž řada textovek z neznámého čísla a snímků, kde byl její snoubenec s jinou ženou. Obrázky byly doprovázeny zprávou „já bych si ho nevzala, co ty?“ Jako důkaz ji cizí číslo zaslalo konverzaci mezi ní a ženichem, jež začínala před několika měsíci.

Nevěsta okamžitě poznala, že to, co se děje, je skutečné a nevěřila sama sobě, že si nic z toho neuvědomila už dávno. Přátelé ji radili, aby ihned svatbu odvolala, ale rozhodla se nejdříve vše zaspat, aby mohla myslet jasně. Jakmile se probudila, věděla přesně, co má dělat. Svatba pokračovala v plném proudu. Nevěsta došla až k oltáři, ale místo svatebního slibu označila ženicha za podvodníka a začala číst SMS zprávy, které ji v předvečer svatby přišly. Ženich pouze zbledl a vyběhl z kostela se svým svědkem v zádech.

Poté se obrátila k davu a všem oznámila, jak je miluje a že je ráda, že s ní v tento den mohli být. Řekla, že dnes nebude žádná svatební hostina, místo toho budou oslavovat upřímnost, hledání pravé lásky a následování svého srdce, i když to může občas bolet. I přes to, že zjistila, jaký je její muž snů, nově nezadaná nevěsta uspořádala pekelný večírek.

zdroj: www.unilad.co.uk