Vyčistěte si celé tělo od toxinů díky tomuto jednoduchému nápoji z medu a citrónu

Následující recept na detoxikační nápoj vám nabídne vyčištění a odstranění všech toxinů z celého těla. Funguje efektivně pro urychlení metabolismu, vyrovnává krevní tlak, odstraňuje tuk a bojuje s cukrovkou, což je možná ta největší výhoda tohoto nápoje. Příprava je velmi snadná a zabere vám pouhé 2 minuty.

Ingredience:

  • 1 ČL skořice
  • 2 ČL citrónové šťávy
  • 1 ČL medu
  • 2 ČL jablečného octa
  • 1,5 šálku vody

Příprava:

Smíchejte všechny složky v mixéru a pijte na prázdný žaludek. Pro dosažení nejlepších výsledků nápoj neskladujte, raději si ho připravujte každé ráno před snídaní čerstvý. Nastavte si tuto denní rutinu alespoň na 3 měsíce. A co dělá tento jednoduchý nápoj tak speciálním?

Skořice

Sladké aromatické koření je jedním z nejstarších známých koření světa. Poskytuje protizánětlivé a antimikrobiální přínosy, zlepšuje funkci mozku a přispívá ke zdraví tlustého střeva. Také může pomoci při kontrole hladiny cukru v krvi u lidí s cukrovkou.

Citrón

Citrón je plný vitamínů, minerálů a pomáhá vyřešit řadu zdravotních problémů. Posiluje imunitní systém a chrání před volnými radikály, které způsobují rakovinu. Navíc, kyselina citrónová poskytuje výhody pro snížení hladiny cholesterolu v krvi, snížení vysokého krevního tlaku a prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Med

Med má několik zdravotních výhod, ale zde jsou alespoň ty základní. Je bohatý na mnoho živin – vitamíny, minerály, enzymy a polyfenoly. Jeho přírodní cukry hrají důležitou roli v prevenci únavy během cvičení, takže funguje jako přirozený posilovač energie. Stimuluje imunitní systém a jeho antioxidační a antibakteriální vlastnosti pomáhají zlepšit trávicí systém.

Jablečný ocet

Jablečný ocet může normalizovat krevní tlak, pokud je konzumován denně. Je totiž bohatý na kyselinu octovou, což může snížit vysoký krevní tlak. Alkalita jablečného octa může vyřešit přebytečnou kyselost v našem systému a pomoci předcházet infekci nebo s ní popřípadě i bojovat.

zdroj: www.feelhealthylife.com