Výkup aut v Liberci za hotové? Ano, jde to!

Ocitli jste se momentálně v situaci, kdy chcete prodat auto a potřebujete ihned získat z prodeje hotovost? Nebo se vám zkrátka nechce zbytečně mrhat časem a chcete mít prodej co nejrychleji za sebou? Poradíme vám, jak na to.

Komplexní služby spojené s prodejem vozu

Společnost ZAHOTOVÉ se zabývá výkupem automobilů již řadu let. Velice si zakládá na dobrých vztazích se zákazníky a snaží se maximálně vyhovět jejich potřebám. Jestliže hledáte například výkup aut Plzeň, zde jste na správné adrese, protože na vás čeká komplexní servis, jaký jinde u konkurence nenajdete. K prodeji vozu potřebujete pouze základní dokumenty, jako je průkaz totožnosti, malý a velký technický průkaz a nakonec plná moc vlastníka, avšak tu lze dodatečně zaslat poštou. Kromě toho váš vůz musí být samozřejmě v pojízdném stavu.
 
Společnost platí vždy hotově na ruku přímo na místě a současně rovnou zařídí odvoz vozidla zcela zdarma, takže nemusíte platit vůbec nic navíc. Velké plus firmy ZAHOTOVÉ je určitě to, že neodmítají ani auta, která mají najeto hodně kilometrů, případně jsou mírně poškozená. Stejně tak přebírají záruku na technický stav, tudíž se nemusíte obávat následné reklamace.

Auto si vyzvednou kdekoliv v ČR

Jestliže byste rádi využili služby této společnosti, vůbec nezáleží na tom, z kterého koutu Čech pocházíte, protože zaměstnanci si pro váš vůz dojedou kamkoliv. Je naprosto fuk, zda se jedná o výkup aut v Liberci, anebo v Karlových Varech. Pokud chcete předběžně znát, jakou bude mít vaše vozidlo hodnotu, neváhejte kontaktovat školené odborníky firmy. Je mnoho faktorů, jež cenu vozu ovlivňují, a proto se vyplatí být připraven. 
 
Pojízdná osobní auta nejsou to jediné, co společnost vykupuje. Dále máte možnost prodat za hotové třeba veterány, vozidla s propadlou STK, nepojízdné vraky, stará užitková i firemní vozidla a užitkové a stavební stroje.