Výroba kalendářů probíhá i v průběhu roku, nejen na jeho konci

Přemýšlíte nad vhodnými propagačními materiály a dárkovými předměty pro významné klienty, ale třeba i obchodní partnery? Velké popularitě se těší hrnečky s logem vaší společnosti, psací tužky s názvem vaší firmy, ba dokonce i kalendáře a podobné tiskoviny. Jestliže si myslíte, že nikdo neocení takový kalendář i v průběhu roku, potom jste na omylu. Tisk online takových kalendářů probíhá neustále.

tisk kalendářů je obrovský zájem i během roku, protože někteří podnikatelé se o možnosti mít vlastní kalendář dozvídají pozdě, jiní zase podcenili zásoby a už nemají zákazníkům a partnerům co rozdávat.

Stolní kalendáře mají i praktické využití

U stolních kalendářů je jedna velká výhoda. Slouží nejen jako reklamní předmět, ale také poslouží přímo obdarovaným tím, že si do něj mohou zaznamenávat schůzky, návštěvy lékaře a další důležité informace. Prostě poslouží jako klasické kalendáře. Navíc si ho váš zákazník či partner umístí na pracovní stůl, a tím pádem se s kalendářem, tedy i vaším logem firmy, setkávají další a další lidé. Výroba kalendářů tedy rozhodně není od věci. Ba naopak se jedná o velice úspěšný a žádaný reklamní předmět. Navíc vás nemusí vyjít příliš draho, pokud vyhledáte levný tisk.

Jaké kalendáře existují?

Co se rozměrů týče, ty záleží na konkrétním tiskařském centru. Zatímco některá nabízejí několik druhů, jiná pouze jeden rozměr, a tím pádem jsou takové parametry nezměnitelné. Pokud bychom se podívali na online tisk JustPrint.cz, tak zde se setkáte s formátem 200 × 130 mm. Kalendáře jsou vyrobené z 300g papíru se standardní povrchovou úpravou.

Čím více kusů si objednáte, tím výhodnější cenu vám dokáže JustPrint.cz nabídnout. Všechno navíc vyřídíte skrze internet, tudíž nemusíte nikam chodit a kalendáře vám budou doručeny přímo do vaší firmy či na jinou požadovanou adresu. Reklamní předměty rozhodně nepodceňujte, stejně tak ani tisk vizitek a tisk letáků.