Neobvyklá využití balzámu na rty. Spraví zaseknutý zip a ochrání před puchýři

Balzám na rty je jedním z velmi oblíbených kosmetických přípravků, jehož primární účel ale není jediným, kterým nám může tato šikovná věcička usnadnit život. Šikovných využití balzámu na rty je nespočet a my bychom vám rádi představili alespoň některé z nich. Věřte, že budete mile překvapeni a balzám na rty se stane pravidelnou součástí vaší domácnosti i přesto, že nemusíte mít problém s rozpraskanými rty.

Zabraňte vzniku puchýřů

Koupili jste si nové boty a rádi byste předešli vzniku bolestivých puchýřů a oděrek? Namažte si problematickou oblast balzámem na rty. Snížíte tím možnost tření a budete se v nových botách cítit pohodlněji.

Odstranění prstenu

Prsten na vaší ruce ne a ne povolit. Nemusíte se uchylovat k oleji nebo mýdlu, balzám na rty odvede veškerou práci. Pomažte okolí prstenu a máte po problému.

Zvlhčete suchou pokožku

Během rýmy nebo v chladném počasí se často stává, že je okolí naše nosu suché, téměř až bolavé. Naneste trochu balzámu. Tím bude rána chráněná před vznikem infekce a bude se rychleji hojit.

Úprava obočí

Balzám na rty je cenově dostupným nástrojem pro úpravu obočí. Dodá mu elegantní vzhled a dokonce i urychlí jeho růst.

Problém se zadrhnutým zipem

Namažte oblast nad i pod zipem a už vás nikdy nebude trápit zaseknutý jezdec.

Péče o kůžičku na nehtech

Proč kupovat speciální drahé krémy na ruce, když vás i levný balzám na rty může zachránit před zatrhnutými kůžičkami u nehtů?