Vytvořte si vlastní brand. Objednejte si ekologický potisk textilu

V současné koronavirové situaci přichází spousta lidí o zaměstnání. Pokud do dané skupiny patříte i vy, chytněte šanci za správný konec a pusťte se do vlastního podnikání. Co takhle si založit vlastní značku? Pravděpodobně si říkáte, že se jedná o časově a finančně náročný proces, ovšem s atraktivním nápadem se návratnost investice dostaví poměrně rychle. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v oblasti tisku obrátit, aby se vám dostalo vysoké kvality.

 

Založit si vlastní brand je na jednu stranu docela složité. Potřebujete propracovanou marketingovou strategii, originální nápad a návrhy, které se budou cílové skupině zamlouvat. Jakmile všechno uvedené připravíte, je na čase se pustit do výroby oblečení.

 

Ekologický potisk

Pro potisk triček se používá především ruční sítotisk, jenž slibuje dlouhou životnost. Ekologický tisk používá barvy na vodní bázi s certifikací GOTS, které jsou vhodné klidně i na bio bavlnu.

 

Sítotisk je spolehlivá metoda, kterou používají i přední módní značky. Barvy GOTS neobsahují žádná rozpouštědla, jsou totiž čistě na vodní bázi. Dokonale se vsají do materiálu, a potom drží svou barvu. Odstíny jsou perfektní. Výsledek je příjemný na omak.

 

Dodání textilu

Jestliže sháníte někoho, kdo vám zajistí merch na zakázku, obraťte se na odborníka MatesArt. V jeho kompetenci je také dodání textilu. Jelikož má všechny potřeby pro sítotisk, zajistí vám ekologický potisk triček i dalšího oblečení.

 

V nabídce má organickou bavlnu i další textil s certifikací, jenž je šetrný k přírodě, nezapáchá chemikáliemi při zapékání barev a podobně. Tak neváhejte, vyberte si druh textilu a pusťte se do tvorby vlastního brandu. Otevřete si e-shop a začnete vydělávat z pohodlí svého domova. Proměňte tento sen ve skutečnost.