Vytvořte si z vašeho domova kosmetický salón aneb triky, jak nahradit drahé produkty domácími

Snažíte se o získání dokonalého vzhledu, ale nemáte čas běhat po obchodech, hledat tu správnou kosmetiku nebo utrácet peníze i čas za drahé salóny? Možná budete překvapeni, co všechno mohou nabídnout věci, které se už vyskytují ve vaší domácnosti. Váš domov je váš kosmetický salón a kosmetické produkty jsou všude, kam se podíváte. Budete překvapeni, kolik vám toho může pomoci k získání perfektního zevnějšku. Přesto, že některé tipy mohou znít skutečně podivně, věřte, že opravdu fungují.

Čistění ucpaných pórů

Postrádáte doma pásky na odstranění ucpaných pórů a černých teček? Nevadí! Vezměte do ruky dentální nit, omotejte kolem prstu a otírejte přes nos, abyste se zbavili černých teček. 

Snadné nanášení make-upu

Znáte pěnové polštářky na roztírání make-upu? Pokud ano, věřte nebo ne, ale silikonové vycpávky z vaší podprsenky vám poskytnou stejnou službu, ne-li lepší, protože nebudou absorbovat make-upu, což znamená, že nepřijdete ani o kousek z vašeho drahého kosmetického produktu. 

Zesvětlete tmavé skvrny v podpaží

Nejen tmavé skvrny v podpaží mohou člověka trápit. Tmavé kruhy pod očima, lokty nebo kolena. Patříte-li k lidem, kteří by rádi zesvětlili některou část na svém těle, použijte syrové brambory. Nastrouhejte je a rozetřete na určeném místě. Nechte působit asi 30 minut a poté opláchněte vodou.

Kouřové oči

Domníváme se, že problém s tvrdou a suchou tužkou na oči zažila každá žena. V takovém případě není možné vytvořit si krásné kouřové líčení a neztratit u toho nervy. Použijte proto zapalovač a několik vteřin tužku zahřívejte. Ale pozor, aby se nerozpustila! Nyní můžete dosáhnout krásného a hladkého výsledku.

Lesklé nehty

Nemáte zrovna doplněné zásoby průhledného laku na nehty? Žádné obavy, zubní pastu doma jistě máte. Stačí aplikovat tenkou vrstvu bělicí zubní pasty na nehty a po 10 minutách ji omýt. Zbavíte se žlutého zabarvení a nehty se budou krásně a přirozeně lesknout.

Jak se vám dnešní tipy, jak dosáhnout přirozené krásy, líbily? Neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: homehacks.co