Vytvořte z vašeho svátečního stolu nezapomenutelné místo plné luxusu pomocí jednoduchých doplňků

Vánoční svátky a silvestr jsou již za dveřmi a veškeré přípravy a stres jsou v plném proudu. Řešíme dárky, cukroví, peníze, hledáme čas a je ještě spousta dalších věcí, co je třeba zařídit. Málokdy se ovšem zaměřujeme na to, jak by měl náš Štědrý den nebo poslední večer v roce vypadat. Kdy se naskytne příležitost hezky se obléct a připravit slavnostní tabuli i přesto, že zůstáváme u domácího stolu. My vám přinášíme inspiraci v podobě ohromných dekorací, které letos vaší večeři dodají úžasný sváteční tón.

Zapojte malé motýlky

Oblékněte vaše skleničky na šampaňské do roztomilých motýlků a oslnivých knoflíků. Jediné, co k tomu budete potřebovat jsou černé kamínky, které budou imitovat knoflíčky. Šampaňské je nápoj oslav, také si zaslouží řádný oděv.

Dodejte vašemu každodennímu nádobí jiskru luxusu

Vyzdobte běžné nádobí, které používáte denně, zbytky ozdob z vánočních svátků. Dopřejte starému nádobí luxusní vzhled pomocí spreje a několika stříbrných větví, abyste mu dodali zpátky jeho jiskru.

Zvolte stříbro

Ozdobte váš stůl stříbrnými ozdobami – umístit je můžete podél bílých talířů a svíček pro jednoduché, ale elegantní prostření stolu.

Připravte si šumivý bar

Žádný silvestrovský večírek by se neměl obejít bez šampaňského. Naplňte skleničky, mísy a skleněné nádoby semínky z granátového jablka, slupkami od citrusů a bylinkami poskytující nekonečné možnosti příprav koktejlů společně s malými pochoutkami k zakousnutí.

Stupňovitě zavěšené bubliny

Zauzlujte konce monofilu na průhledné plastové ozdoby a vytvořte tak větší množství bublin, které zavěsíte ve stupňovitých výškách za lustr nebo dveře. Vytvoříte si tak úžasné pozadí pro sváteční fotografie.

Připravte se na přípitek

Obnovte jednorázové skleničky na šampaňské pomocí třpytek. Použijte štěteček k potření spodku skleničky lepidlem a poté posypte třpytkami tak, aby byl pokrytý celý povrch. Sklepněte zbytky a nechte zaschnout.

Popcorn a šampaňské? Proč ne

Co může být lepší než oslavit příchod nového roku se sklenicí šampaňského a ochuceným popcornem? Zážitek můžete umocnit zlatými doplňky.

Vlastnoručně vyrobený lustr

Lustr vyrobený ze zlatých kruhů a papírových pohlednic bude nad vaším svátečním stolem vypadat kouzelně.

Kombinace zlata a třpytek

Upravte si slavnostní tabuli pomocí zlata a třpytek. Dodáte jí ten správný sváteční půvab a luxus.

Balónky ve středu stolu

Velmi okouzlující a hlavně ekonomická myšlenka. Aby vám balónky neuletěly ke stropu, zatěžte je ozdobnými kartičkami nebo dekoracemi.

zdroj: www.womansday.com