Vzdala se rozjeté kariéry, aby mohla pečovat o manžela. Domnívá se, že muži by měli být rozmazlováni. Co si o jejím příběhu myslíte?

I když hned vedle svého domu vlastní obchod, kde prodává své ručně ušité oblečení, Katrinin nový život připomíná spíše život klasické ženy v domácnosti. V dnešní moderní době feminismu je to něco nového, velmi ojedinělého. Katrina však pro to má své osobní důvody. Domnívá se totiž, že muži si zaslouží být rozmazlováni.

Vzdala se rozjeté kariéry

Katrina Holte se ve 30 letech vzdala své dobře našlápnuté kariéry a stala se ženou v domácnosti. Od září 2018 se Katrina, která dříve pracovala v rušné mzdové účtárně, stará o domácí práce, zatímco každý den čeká na svého manžela v jejich domě v Hillsboro v Oregonu, až se vrátí domů z práce.

Rozhodla se manžela učinit šťastným

Spousta z nás by určitě udělalo cokoliv, aby byl náš manželský život ideální a partner šťastný. Protože čím šťastnější je vaše drahá polovička, tím šťastnější jste i vy. Katrina však zašla do extrému, kterému se mnoho žen od 50. let 20. století vyhýbalo. Vzdala se lukrativního zaměstnání mzdové účetní ve svém obchodě s ručně šitým oblečením, aby manžela udržela šťastným v jejich klidném domě v anglickém stylu.

Muži by měli být rozmazlováni

Katrina teď každé ráno vstává v 6:30, připraví manželovi oblečení, uvaří mu snídani a zabalí oběd do práce, než odejde muž do kanceláře. Před desítkami let se tomu říkalo dokonalé manželství. V dnešním moderním světě, kdy ženy zaplavují pracovní sílu, se spoustě lidem, zvláště ženám, může Katrinino chování zdát trochu revoluční, možná spíše zpátečnické.

Dny jsou plné domácích prací

Katrina tráví dny praním, vysáváním, utíráním prachu a šitím ručně vyráběných oděvů, které mezinárodně prodává na svých sociálních sítích. Aby bylo jasno, Katrina velké rozhodnutí neučinila jen pro dobro svého manžela. Byla unavená a vyčerpaná z práce ve shonu městské mzdové účtárny.

„Mám pocit, že žiji tak, jak jsem vždycky chtěla,“ řekla Katrina v rozhovoru. „Je to můj vysněný život a můj manžel sdílí moji vizi.“ Katrina dodává, že miluje tyto “staromódní hodnoty” a tráví hodiny tím, že se ujišťuje, že je vše na svém místě. Také se obléká do oblečení inspirovaného 50. léty, jenž si sama navrhla, a podle toho zdobí svůj i dům, kde s manželem žijí. Katrina i její manžel Lars zdůrazňují, že je to jejich volba a že oba těží z tradičních rolí.

Úvodní obrázek: S vědomím Katrina Holte, Zdroj: Dailymail.co.uk