Vztahová nekompatibilita podle hvězd. Znamení zvěrokruhu, která by nikdy neměla tvořit pár

Někdy dva lidé v tom druhém probudí to nejhorší a jejich neschopnost to rozpoznat, poskytuje dokonalé prostředí pro vývoj toxického vztahu. Budete se divit, ale znatelně tyto faktory ovlivňuje také znamení zvěrokruhu. Proto se dnes podíváme na několik párů znamení, kterým společně nikdy není dobře, a nikdy by spolu neměli být v partnerském vztahu. Díky jejich osobnostem to totiž nebude fungovat.

Býk s Beranem

Beran a Býk mohou být skvělí přátelé, ale v romantickém vztahu jim to klapat nebude. Na jedné straně bude Beran, který nedokáže ustoupit a přijmout, že věci nebudou po jeho. Na druhé straně máme tvrdohlavého Býka, který nemůže vydržet, když někdo zpochybňuje jejich nápady, obzvlášť pokud má ten druhý pravdu. Když se to spojí dohromady, vytvoří toxickou kombinaci lidí, kteří se neshodnou vůbec na ničem. Tato dvě tvrdohlavá znamení skutečně mohou být pouze přáteli.

Býk s Blížencem

Býk je často považován za negativní znamení. Proto není překvapením, že má potíže také s dalším znamením, kterým jsou Blíženci. Tato znamení se téměř ve všech ohledech neshodují, a to zejména v trpělivosti. Býk je velmi trpělivý s stálý, zatímco Blíženci vyžadují neustálé změny a stimulaci. To může vést k tomu, že se Blíženec bude snažit, aby se s ním Býk rozešel, ale ten bude trpělivě vyčkávat v naději, že se to zlepší. Tento vztah pravděpodobně skončí velkým množstvím promarněného času, který mohli oba věnovat mnohem prospěšnějšímu vztahu.

Blíženci s Kozorohem

Kozoroh s Blížencem tvoří zvláštní pár. Blíženci milují zábavu a nezávaznost. Na druhou stranu Kozoroh je známý svou spolehlivostí a náklonností mit vše naplánováno. Blíženci milují spontánnost, zatímco Kozoroh jí pohrdá. Vzájemně si nebudou vyhovovat a skončí to naprostou katastrofou a frustrací na obou stranách.

Rak s Vodnářem

Rak s Vodnářem jsou odlišní prakticky na každé úrovni. Rak nenávidí, když ho někdo opravuje, zatímco Vodnář to miluje. Rak touží po nezávislosti, ale Vodnář naopak oceňuje skupinové aktivity a společenský život. Raci chtějí spíš zůstat doma a v klidu sledovat film. Vodnář ale doma v klidu nevydrží a místo toho bude chtít vyrazit do baru nebo na koncert. Podobný vztah musí jednoho dne explodovat a skončit mnoha výčitkami z obou stran. Nejlepší bude se mu vyhnout již v začátku.

Beran a Ryby

Toto spojení je jedno z nejjedovatějších, které můžeme najít. Ryby nesnášejí, když se jim říká, co mají dělat. Beran je přitom silně vůdčí osobností. To jsou vlastnosti, které jednoznačně povedou ke střetu, protože se ti dva budou snažit převzít kontrolu nad sebou i nad nejmenšími drobnostmi. Výběr restaurace, dovolené nebo nábytku bude zcela nemožný bez velkých konfliktů. Možná máte pocit, že již v podobném vztahu jste. Nezoufejte, protože nic není ztraceno. Každý vztah vyžaduje tvrdou práci a komunikaci, díky kterým se může stát úspěšným a velmi šťastným. Musíte si jen uvědomit své silné a slabé stránky a soustředit se na rozvoj lásky a respektu k sobě i k partnerovi.

Střelec s Rybou

Ryby jsou obvykle velmi klidné, ale jednou z jejich negativních vlastností je rozhodně zášť. Tu dokáží držet v sobě po dlouhou dobu, zatímco Střelec je velmi odpouštějící osobou. Z tohoto důvodu nebudou jeden druhého chápat a jeden z nich se bude ve vztahu vždy cítit špatně. To povede k mnoha nekonečným bojům, které se budou pravidelně objevovat, dokud s tímto vztahem jedinci neskončí a nepřesunou se k jinému znamení, které pro ně bude mnohem lepší.

Lev se Štírem

Pro Lva neexistuje horší znamení než Štír. Zatímco Štíři rádi tráví své dny soustředěním na velké životní rozhodnutí, Lvi chtějí partnery, kteří se budou soustředit na jednu věc, a to na ně. Lvi potřebují obrovské množství pozornosti a chvály. Štíři na druhou stranu nerozdávají lichotky, a pokud ano, nemyslí to vážně. Štíři jsou navíc velmi žárliví, což pro Lvy bude velkým problémem. Tento pár bude jedním z nejtoxičtějších ve zvěrokruhu a pravděpodobně skončí velkou hádkou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Purewow