Žádné drahé cvičební pomůcky. Stačí vám jen zeď a trocha času, abyste se zbavili tuku kolem pasu a stehen

Pokud také patříte mezi ty, kteří touží po vyrýsovaném těle bez špetky tuku kolem pasu a stehen, ale chybí vám čas na pravidelné docházení do posilovny, zkuste tento cvičební program, složený z pěti cviků, které můžete provádět z pohodlí domova. Jediné, co potřebujete je trocha vůle, odhodlání, pár minut času a zeď. Zahřejte své svaly a dejte se do toho!

Každý cvik by měl být prováděn po dobu 1 minuty, celý cvičební plán pak minimálně 3x týdně, abyste mohli v krátkém čase zaznamenat první výsledky.

Nohy nahoru

Lehněte si zády na zem a opřete si nohy s pokrčenými koleny o zeď. Posouvejte nohy směrem nahoru a zpět do výchozí pozice. Takto několikrát opakujte.

Sed o zeď

Opřete se zády o zeď a pokrčte kolena. Začněte se klouzat po stěně směrem nahoru a dolu.

Výstupy

Zaujměte pozici prkna s tím rozdílem, že špičky u nohou se nebudou opírat o zem, ale chodidla budete mít zapřená o stěnu. Přitáhněte jedno koleno k hrudníku a vraťte zpět. Opakujte s druhou nohou.

Kliky

Postavte se čelem ke zdi s nohama u sebe. Dlaně opřete o stěnu a začněte dělat kliky.

Zvedání pánve

Lehněte si zády na zem a opřete jedno chodidlo proti zdi s pokrčeným kolenem. Druhou nohu nechte nataženou nahoru. Odlepte hýždě od země a zvedněte. Totéž proveďte s druhou nohou.

Jak řešíte nedostatek času na cvičení vy? Dokážete se přemluvit zacvičit si doma? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli.

Zdroj: organicsolutionsportal.com